Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt e valakinek áttétes...

Volt e valakinek áttétes daganat? Beszélnétek róla? Egészséges lett e?

Figyelt kérdés
Sajnos anyósomnak áttétes daganatot alapítottak meg. Se kemoterápiával sem pedig műtétel nem tudják megmenteni. Szedi a rengeteg gyógyszert. Most jól van. De vajon kigyógyulhat e belőle?
2011. febr. 14. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés esetben még áttétes daganat esetén is meggyógyulhat. Mindent meg kell próbálnotok a gyógyszeren kívül is.
2011. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,hogy meggyógyul. Próbálkozhattok természetgyógyászokkal,különleges étrenddel,de ehhez legalább havi 100 milla kell.
2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyja el magát és hisz magában, lehetséges hogy túlesik rajta.

Sajnos az se túl jó hogy fájdalomcsillapítókon kell élnie, keressetek neki erős természetes gyógymódokat/készítményeket

2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most iszik valami gyógyteát echo tv-ben szokót, meni daganatról műsor, és ott rendelték.

20. 000ft volt de ezzel az egész étrendjét meg kelet változtatni.

2011. febr. 14. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hallottam valami gyógyteáról, meg aloe verás italról, amik állítólag jók. Papám annak idején itta szegény, és akkor egy kicsit jobban is volt tőle. Sajnos nem gyógyult meg ( :(( ), de igaz, hogy abba is hagyta a "kezelést".


Azért ne adjátok fel, mindent meg kell próbálni, amit csak lehet!

2011. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem adjuk fel. Itt van neki két gyönyörű kis unoka, akiket imád. De, néha amikor látjuk már megint nincs jól úgy az a kis erő is elvész.
2011. febr. 14. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
en azt is hallottam hogy a rakos betegseg legnagyobb ellensega a hus! taplalja a rakos sejteket. talan ezt is erdemes lenne kiprobalni.a ceklarol hallottam hogy segiti a rakos sejtek pusztulasat.cekla levet is ihatna legalabb 2 naponta. egyebkent milyen etrendet kell betartania? ird meg legyszi,szeretnem tudni! KOSZI!
2011. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eső sorban disznóhúst nem ehet csak csirkét. Sok zöldséget, gyümölcsöt és cékla levet kell neki inni. Naponta 4 doboz tápszert kell meginnia. Mivel cukros is lett semmi cukrot nem ehet. Mikroba műanyag tányérba nem melegíthet azt viszont nem tudom miért.
2011. febr. 14. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!