Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy például...

Mit lehet tenni, hogy például ne legyünk rákosak, daganatosak, ne kapjuk agyvérzést, szívinfarktust stb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 20:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A gének nálunk jók mert nem volt ilyen nálunk
2014. jan. 24. 19:51
 22/23 anonim ***** válasza:

Tiszteletem.


Én ezt javalom.


Télihónapokra ne nem multivitaminokat zabáljatok, hanem bionom boltból: szinezék tartósítószer mentes gyümölcsöket.

D vitamin ezerrel az nagyon sok rák ellen javalat, mert sejt újjító szerepe van. Lúgósítás. vörösáfonya a legtutibb erre. Spiro glass készítmény: lucerna, spirula, búza fű- Mind oxigént szállít a sejtekhez. Ehhez adnék c vitamin. Google beütőd, hogy dr lenkei c vitamin ott meglátod, hogy nem okoz vese követ ha te azt hiszed, hogy sok c vitamin veszel be. Mert a gyógyszer maffia ezt dumálja be. Aki vese kő problémája van annak oké, de ha idáig nem volt akkor utána se lesz. A szent győrgyinek is tüdő daganata volt 73 évesen és napi 3-4 gramm 3000 4000 dozisba nyomta, mikor beteg volt 15 gramm ig is felment. Sok folyadékkal. Sok séta, magnézium stressz nullával redukáld. Mindig pozítívan élj, adj szeretetett másnak is ha még rád mérges valamiért. Nehéz, de ezt csak így lehet tovább bírni létezni. Mindig foglald el magad szabad ídődben magyarán kapcsold ki az agyad. Sose nézd mit fáj, hanem előre tekints. Ha beteg vagy mit tegyél az egészségednek. Gyógynövényeket én végig próbáltam és túl is adagoltam abban sosem haltam bele, de kúra szerüen vidd be magadnak. Rendszeres étkezést ha nem is tutkó vigyél magaddal nasolni valót. ne edd túl magad sosem. Néha lehet, mert kell kényeztetni magad. HA bakteriális bajod van ezüst kolloid. Antbaktériumos mérget tagad meg sose szed, mert életveszélyes.

2014. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!