Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A krokodil-drogosok miért...

A krokodil-drogosok miért használják azt az ocsmány szert, mikor ők is láthatják, hogy szétrohadnak tőle?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni miért akarhatja valaki ilyen undorító körülmények mellett kicsinálni magát,miközben ennél egyszerűbben is ki tudná magát nyírni,ha annyira akarja?
2014. jan. 25. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki a krokodilhoz nyúl, az már kemény drogos, de talán nincs pénze. A krokodil olcsó, de gyorsan rá lehet szokni, és akkor végük van.
2014. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol használják, ott nem mindig elérhető a heroin és/vagy drágább kétszerese az ára, mint a krokodilénak. A bomlás csak mellékhatás, olyan ez nekik mint a hányás fosás ha elvonásban vannak. Attól hogy Te szörnyűnek látod, nekik ez "vele járója"

21/F

2014. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A cigisdobozokon is vannak képek fekete tüdőről meg rohadó sárga fogakról, mégsem érdekel senkit (dohányosként mondom). Ha valaki rászokik, függőként nem fogja érdekelni.


"ennél egyszerűbben is ki tudná magát nyírni,ha annyira akarja?" Nyilván nem ez a célja.

2014. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felül ha jól tudom, a szennyezett anyag okozza a rohadást. Akik használják, valószínűleg meg vannak győződve róla (vagy legalább is remélik), hogy az ő anyaguk tiszta. De amint látjuk, ez az esetek jó részében téves feltételezés lesz.
2014. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt kb értem,hogy ha már függő,akkor nehéz leszokni (gyakorlatilag lehetetlen),de épp ezért érthetetlen,hogy miért kezdik egyáltalán el az első adagnál? Nem hinném,hogy ne látták volna az élő példákat,vagy ne láttak volna minimum képeket róla.Tőlem távol állnak a drogok,mégis tudok annyit róla,hogy gyakorlatilag lassú és kínos öngyilkosságot jelent.Piáljon,vagy igyon olcsó kommersz szeszt,az sem drágább ennél a sz**r krokodilnál.Sosem fogom megérteni,miért nincs ennyi eszük sem.
2014. jan. 25. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A krokodil a heroin hatásához hasonlít, csak erősebb és olcsóbb. Nagy részük heroin fogyasztó volt, tehát már akkor kialakult a függőség. Utána már hiába mutogatsz neki képeket róla.
2014. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A heroinnál 10x olcsóbb, olyanok használják leginkább akik már függők, és azt az állapotot nem lehet nem függőként megérteni, se felfogni.
2014. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen drogokhoz nem akkor nyúl vki, amikor még tiszta, hanem szépen lassan egyre keményebb drogokat használ az illető. Nyilván nem a krokodil az első drog, amit kipróbál, leginkább már eleve kemény drogosok, herkások térnek át rá, mikor már nincs heroin. Azt kellene felfogni, hogy még akár a rendszeres ivás, füvezés is ide vezethet, ha valaki vmit pótolni akar ezekkel a szerekkel. Ilyenkor egyre erősebb vagy egyre több kell és végül nincs megállás, jönnek a kemény cuccok, aztán jön a krokodil...aztán a halál.
2014. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
én azt hallottam, hogy a krokodilt bele is tudják rakni az italodba, és csak annyit érzel hogy viszketsz, és addig vakarod amíg a bőröd le nem jön. ennek van bármi igazság alapja?
2015. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hallottam valakiről aki évekig csinálta nyomta es csak a fogai hullottak ki, végül pedig annyira kinlodott hogy saját magának szedte ki valahogy az also alkapcsat azota persze hulla a kisasszony, azert szoknak ra mert gondolom egyfolytában be vannak allva es el se jut a kovetkezmenyek sulyossaga az agyukig meg amúgyis l*szarnak, felhagynak az eletukkel, en is néha elgondolkodom hogy addig lovom magam amig meghalok de vegul az a belső hang mindig lebeszel róla 😀 inkabb elszivok egy spanglit akkor mar ☮️✌️
2022. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!