Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Krokodil. Mit jelenthetett ez...

Krokodil. Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban úsztam egy folyóban, vadkacsák menekültek ki mellőlem a partra. Én is kimentem, és fel egy lépcsőn. Egy krokodil utánamjött és támadt. A lábam a földbe gyökerezett, nem tudtam elmenekülni, csak mikor nagyon közel ért és harapott volna, akkor arrébbugrani. Ez megtörtént többször. Utána egy véres krokodil holttestet is láttam, majd ismét támadt. Nem kapott el, de "felébredtem", akkor kiesett egy fogam, majd felébredtem valójában.

2014. jan. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kula!
2014. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elrontottad a gyomrod este.
2014. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos. Semmiképp nem egy könnyű eset. Mindenképp kerüld el a jövőben a Dunapartot, és minden olyan helyet, ahol vadkacsa valószínű. A véres krokodilholttestből én arra következtetek, hogy tudat alatt nagyon zavar a szomszéd háromfejű-pillangó tenyészete. Az álfelébredés véleményem szerint annak a jele, hogy az álmot követő egy- kèt napban semmiképp ne írj ki kérdést a gyakori kèrdésekre, mert csak és kizárólag értelmetlen és/vagy troll válaszok fognak érkezni. Ez persze csak az én olvasatom. További szép napot/ estét, mikor hogy.
2014. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!