Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Help! Mi bajom lehet?

Help! Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Két éve volt egy szalmonella betegségem, azóta kezdődtek az alábbi dolgok. Amikor társaságban vagyok (legyen az busz, vagy osztály vagy csak simán olyan emberek akiket nem ismerek) izomrángásaim vannak, remegnek a kezeim és az ujjaim, a nyakam kicsit merevedik. Ha pl az osztály előtt kell a táblára írnom vagy éppen felelek, rövid idő alatt nagyon leizzadok. Élőben elég szarul tudok kommunikálni kevésbé ismert emberekkel. (a nagyon közli ismerősöknél, családtagoknál nincs ilyen gond) Egyáltalán nem tudok a lányokhoz kozeledni. (ne értsétek félre, nem vagyok meleg) Ha próbálkozok is valamivel egy lánnyal és kettesben vagyunk, nagyon ideges leszek, kb egy szót sem tudok szólni és hülyeségeket beszélek. (ha facebookon beszélünk akkor semmi gond nincs.) Lehet valami mentális probléma? És ha igen gyógyítható/kúrálható? (Helyesírási hibáért sry)

2014. jan. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak,hogy lehet,hanem valószínűleg az. Sokat segítene,hal felkeresnél egy pszichológust. Amúgy ez nem a szalmonellához köthető,hanem a kamasz korhoz. Valószínűleg ahogy idősebb leszel sokat fog javulni.
2014. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is gondoltam hogy nem attol van de miutan elmult, azutan vettem eszre ezeket a tuneteket. En is remelem hogy idovel elmulik mert nagyon kenyelmetlenul erzem magam mostanaban emiatt.
2014. jan. 26. 22:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja es meg valami. Mondjuk testneveles oran, amikor sport kozben teljesen megfeszitem valamelyik izmomat, (leginkabb has) az az izom ugralni/remegni kezd es ez elegge latszik.
2014. jan. 26. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs. Majd később megszünnek ezek a problémák. Ha nem sportolsz rendszeresen, akkor attól remeg a hasizmod. Jót tenne neked elkezdeni sportolni, mert az rendbe teszi az idegeidet is és magabiztosabb leszel tőle. A szalmonella betegséggel kimehetett minden ásványi anyag /pld magnézium, kálcium, B vitaminok/ a szervezetedből és az provokálhatta a tüneteket.
2014. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!