Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatással vannak az...

Milyen hatással vannak az emberi szervezetre a disajner drogok. Rosszabb mint a rendes kábítószerek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel folyamatosan újabb és újabb készítmények kerülnek a piacra , ezért soha nem lehet tudni, hogy épp mit tartalmaznak és milyen hatással vannak az emberi pszichére.
2014. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van. És nem csak a pszichére.
2014. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én használtam ilyet, megeshet hogy ettől több időre kikapcsol az agya és utána nem emlékszik ara amit csinált?
2014. jan. 28. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 - Mi nem eshet meg egyáltalán ?


A designer drogok bármelyik eredeti drog tulajdonságait felvehetik, ezért nyilván emlékezetkiesést okozó designer drogok is vannak, amelyek azon eredeti drogokhoz hasonló hatásokat fejtenek ki , amelyek emlékezetkiesést okoznak.

2014. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is az a bajom mindenki gyülöl de nem tudom miért mitt tettem, én is ere gondoltam hogy kikapcsolt az agyam.

Szerintetek menjek orvoshoz mert nagy gondot sejtek van olyan hogy napok kienek.

2014. febr. 2. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen használsz drogokat?
2014. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
8 éve lassan de ere a dologra nem figyeltem fel a barátaim vittek bele lehet nem is ok nélkül
2014. febr. 2. 12:01
 8/8 anonim válasza:
Sajnos a „rendes” kábítószerek hatásmechanizmusait illetve mellékhatásait már ismerjük és így kezelni is könnyebb, ellenben, a dizájner drogokét nem. A dizájner drogok közé azok a kábítószerek tartoznak, amelyeket kifejezetten arra terveztek, hogy hivatalosan ne legyenek kábítószerek, mégis ugyanazt a hatást váltsák ki, mint a „rendes” kábítószerek. Zuglaborokban készülnek, nagyon olcsók, és könnyen beszerezhetőek. A jó névvel ellátott anyagokat biztonságos szerként hirdetik, de valójában nagyon veszélyesek, hiszen valódi hatásuk ismeretlen. A klasszikus régi droghasználók elmondásai szerint aki kipróbálta az új dizájner drogot mind rettenetről és nem várt negatív élményről számoltak be.
2015. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!