Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le, hogy ne...

Hogyan állítsam le, hogy ne legyen kellemetlen se neki se nekem?

Figyelt kérdés
A teremben, ahova járok, megtalált magának egy beszédkényszeres fiú. Én egyedül szeretek edzeni, koncentrálni, de sajnos belesétáltam a csapdájába. Először simán jó eszköz volt, hogy nem válaszolgattam neki, amikor nem vette magát észre, és nem volt más lehetőség; de most ott tartunk, hogy, ha valamit mondani akar ott áll mellettem, és hangosan mondja, hogy ja, koncentrálsz, de ezzel el is rontotta nekem, mert ugye ezek után már megtörik a figyelmem, meg ki tudna magára figyelni, amikor egy bohoc ott ácsorog és nézi az munkát.... A dolog még ezen felül is kezd kellemetlen lenni, mert úgy érzem, valami mást is akar tőlem, amit viszont nem tudok konkrétan megkérdezni tőle, hiszen mindig ugy adja elő, hogy de nehogy azt hidd...elkérte már párszor a számom, ami elől sikeresen kitértem. Az utolsó ilyen sztori, hogy nekem fájós a térdem, ő mondta, hogy tud rá valamit. Az edzés után a kezembe nyomott egy cetlit,azt hittem valami kegyszer neve, hát nem...telefonszám, mailcím. Persze véletlenül elvesztettem a cetlit, viszont ma majdnem lefordultam a melóhelyemen a székről. Központban dologozom egy országos cégnél, amit ő nem tud, hogy hol, csak a nagy cég nevét; viszont a cégnek van ügyfélszolgálata, azon keresztül hagyott nekem üzenetet, hogy hívjam fel, és megadta ujra a számát. Ez már nekem félelmetes... Amit eddig nem írtam, plusz poén, hogy van pasim, látta is ez a gyerek. És ennek ellenére, vagy épp ezért, hiszen nem akar semmit, értitek. A párom mondta, hogy bejön velem egyszer, hogy elmagyarázza a gyereknek, hogy álljon le, de ezt nem tartanám jó ötletnek, hiszen ez elmérgesítené a légkört, és ugy már nem szívesen járnék oda tovább. Nektek van valami ötletetek? Most ott tartok, hogy keresek másik helyet.

2014. jan. 7. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Na látod, a végére hogy eltalálad a megfelelő megoldást !!!
2014. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
kerek perec mondd meg neki, hogy ne zaklasson, mert jogi lépéseket fogsz tenni...és tedd is meg, ha nem száll le rólad
2014. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod el ezt neki így, ahogy nekünk leírtad, indulatok nélkül? Nem feltétlenül kell elmérgesednie a helyzetnek, felnőtt embernek el lehet magyarázni, hogy "ne haragudj, most zavarsz, szeretnék a feladatomra koncentrálni, később pedig azért nem tudunk beszélni, mert a barátommal terveztem közös programot és nem szeretnék elkésni".
2014. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fingj a szájába kérdező ha legközelebb oda megy hozzád ugatni..
2014. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
MP3 lejátszó
2014. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jó ötleteket adtatok. Az mp3 lejátszó sajnos pipálva és hatástalan, akkor is odajön. Pedig van edzőtársa, és őt is faképnél hagyja, ha ott vagyok...Mindenesetre köszönöm szépen, megpróbálom felnőtt módjára. Túlságosan szeretem azt a helyet, hogy egy matrica miatt én álljak odébb.
2014. jan. 7. 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Egy lány aki küzdősportot űz. Szerelmes lettem :)

Különben az a legegyszerűbb módszer, hogy egyenesen megmondod neki, hogy ne haragudj, én ide edzeni járok, nem beszélgetni. Kérlek hagyj magamra, mert egyedül jobban rá tudok hangolódni. Amikor egyszerű jelekből valaki nem veszi a lapot, akkor nem kell tekintettel lenni az érzéseire, meg kell neki mondani, hogy ez van.

Azért ha nincs a közelben a srác akkor az edzőtársát a cselekvés előtt megkérdezném a helyedben, hogy mi a helyzet a haverjával. Biztos ami biztos, nehogy egy szociopata célpontjává válj.

2014. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg neki, hogy idegesítő, és hagyjon békén.
2014. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is!! Kedves utolsó előtti válaszoló, hiába pontozott le valaki, én is gondoltam a mai üzengetős eset után ilyesmire is, hogy valamilyen pata...ki az, akit ha nem hívnak vissza, kinyomozza a másik melóhelyét, és egy hivatalos csatornán üzenetet hagy?? Nem hiszem, hogy ez normális.
2014. jan. 7. 23:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném: nem hívnak vissza egy kéretlenül megadott elérhetőségen.
2014. jan. 7. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!