Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az én problémám probálom...

Az én problémám probálom leirni elöször kb tiz éve jelentkezet akkor voltam 27éves hirtelen fejgörcs ha a villany felkapcsolodot erös szuros fájdalom. Majd kb fél év mulva elmult aztán lassan két éve ujra egyfolytában szenvedek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
persze még orvosnál nem voltam sajnos, de a fájdalom illetve görcs mindig a bal oldalamon jelentkezik a szemem közelébe mi lehet ez?
2014. jan. 27. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

El kéne menni orvoshoz, mert a sok okos még azt is kitalálja, hogy agydaganatod van, aztán lehet, hogy csak a vérnyomásod rossz.

el kell menni dokihoz, az vérnyomást mér, látást, meg fene tudja mit és valószínű elküld újabb vizsgálatokra. Ilyen migrénszerű fejvájás veszélyes lehet vezetés (itt fokozottabb a balesetveszély illetve mások halálát okozhatod) vagy munka miközben (attól függően mi a munkaköröd). És, ha ezen cselekmények végzése közben jön rád az már nem csak rád tartozik, hanem a többi embertársadra is! Úgyhogy szoríts időt és légy szíves menj el orvoshoz! Le lehet pontozni, de sajnos volt már rá precedens. :(

2014. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van jól írja az első, minél előbb vizsgáltasd ki magad. Ahogy leírod ez migrén lehet, mivel féloldali.

Neurológia foglakozik ezzel.

Addig is sok folyadékot fogyassz , hogy jó legyen az agyi vérkeringésed. A migrén sokszor az alacsony vérnyomáshoz csatlakozik. Kezdj el vezetni tüneti naplót. Mikor jelentkezik, a nap mely szakaszában? Van-e valamilyen időjárás változás ? Kíséri-e hányinger? Befolyásolja-e a megjelenését az alvás mennyisége? Esetleg étellel kapcsolatba hozható vagy alkohol fogyasztással?

2014. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképpen el fogok menni orvoshoz mert ez borzalmas!Még egy tünetem van amit nehéz ugyan beimerni de a hangulatom ettöl vagy ez miatt nemtudom de kicsit agreszivabb leszek illetve lehet ez csunya kifejezés de megváltozik a személyiségem!
2014. jan. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!