Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szedett már közületek valaki...

Szedett már közületek valaki mellnövelő tablettát? Ha igen, leírnátok a tapasztalataitokat? Gyógyszerészeket kérdeztem mellékhatásokról és hatásosságáról, de nem válaszoltak készségesen.

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Itthon és külföldön is utána érdeklődtem gyógyszertárakban, de a gyógyszerészek nem voltak túl kedvesek... Pedig már gyógyszertárban is lehet kapni, nem csak interneten rendelni. Egyes készítmények forumain olvasni kamu kommenteket, amiket valószínűleg az interneten rendelhető készítmények gyártói találtak ki. Nem tűnnek hitelesnek azokon a forumokon olvasható "tapasztalatok". Privát levélben is válaszolhattok, akár.
2014. jan. 28. 04:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez most komoly?? Istenem... Fogadd el, amilyen, és kész
2014. jan. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedj ilyesmit. Én próbáltam mellnövelő krémet még pár évvel ezelőtt és nagyon megbántam. Begyulladt a mellem tőle. Nem 1-2 alkalom után, de kb. 2 havi használat után. Pozitív hatása semmi sem volt. Nem éri meg, hogy egy életre tönkretedd az egészséged emiatt. Hidd el nem tesznek csodát ezek a szerek, csak ártanak!
2014. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mellnövelő tabletta nincs! Ez mind csak átverés, hogy pénzt húzzanak ki az emberektől! Fogadd el a melleid olyannak, amilyenek, mert nem attól leszel értékes, hogy nagy melled van!
2014. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
átverés---pénzkidobás feleslegesen,a krémet próbáltam, de nagy kamu. jól van így ahogy van a méretem.
2014. jan. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi :D direkt írtam, hogy személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi. nem arra, hogy ne szedjem. akkor magyarázzátok el a pasiknak, hogy én jól vagyok így is, és járjanak velem kismellűvel, és ne a másik, nagy mellű k*val. azért ti sem hiszitek el a hazugságaitokat, hogy jól van ez így. engem hány pasi alázott meg azért, hogy kicsi a mellem? ezért fölösleges volt kérdést feltennem, ha előre tudom, hogy ezt a választ kapom. még szarabb lett a kedvem. ha esetleg valakinek SAJÁT tapasztalata van, és nem pasi, akkor írjon légyszíves. megköszönném!
2014. jan. 28. 07:16
 6/21 A kérdező kommentje:
2#-es köszi a választ, ment a zöld kéz. miért nem ajánlod? lett tőle bajod? hogy érted, hogy szerinted többet ártanak, mint használnak? én még sosem próbáltam egyik se, sem krémet, sem gyógyszert. de még nem volt komoly kapcsolatom sajnos, nem merek már ismerkedni a mellméretem miatt. valamit lépnem kell.
2014. jan. 28. 07:17
 7/21 A kérdező kommentje:
egyébként mellnővelő tabletta van. kapható vény nélkül is patikákban, vagy vényre. itthon nem tudom, de például külföldön igen. csak az internetern nehéz utána járni, hogy járnak-e kockázatokkal, a gyógyszerészek meg nem voltak hajlandók megnyilvánulni mikor a kérdéseimet feltettem ezért fordulok most segítségért hozzátok :'(
2014. jan. 28. 07:20
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
a pasik képviselõjekénk kijelentem, hogy többségünk nem szereti a nagy melleket.
2014. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
akkor csak én voltam eddig olyan szerencsétlen, hogy pont azokat fogtam ki, akinek nem jön be a kis mell, vagy tényleg nincs mellem! :'(
2014. jan. 28. 07:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

de igen, ezek a mellnövesztõ, pénisznövesztõ szerek mind arra lettek kitalálva, hogy az ilyen lelki sérûltekbõl pénzt csaljanak ki. Én nem vagyok hajlandó elhinni, hogy a kis melled miatt nincs pasid... ott valami más gond lesz... Egyépként, ha nagykorú vagy és pszichológus papíron igazolja, hogy téged a személyi fejlõdésedben gátol a mellméreted, akkor a tb támogatja a mellkorrekciós mûtétet. nõvéremnek is így csinàlták 0 ft ért...

de hidd el, ha létezne bogyó ami mellet növeszt, senki nem feküdne kés alà...

2014. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!