Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi fog történni?...

Ilyen esetben mi fog történni? Mik a következmények?

Figyelt kérdés

Elörre is bocsi a hülye kérdésért de kicsit beparáztam (nem tudom miért).

Szóval az van hogy az orvosom beutalt röntgenre mert szerinte valami van a gerincemmel (én nem érzem hogy lenne).

Ahogy én tudom ha valami gond van csontkovácshoz meg gógytornát kell csinálnom.

Hogyan müködik ez ha tényleg valami bajom van?? Mi fog történni ha tényleg valamit találnak??



2014. jan. 28. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnak valamit, akkor annak megfelelő kezelést fog az orvos előírni. Csontkovácshoz nem jellemző, hogy orvos irányítana.
2014. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az történik, amihez a beteg beleegyezését adja. Gerincnél sok minden lehet, főként diszkopátia meg meszes felrakódások, de a kiderüléstől számítva még 60-80 évet is el lehet élni vele.
2014. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mik lehetnek ezek a kezelések??
2014. jan. 28. 11:45
 4/9 A kérdező kommentje:
2. mindenhez kell a beleegyezésem? szóval ha valami nem tetszik akkor nem muszály végigcsinálnon?
2014. jan. 28. 11:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem muszáj végigcsinálnod. Minden érted van, de ha úgy döntesz, nem kérsz belőle, akkor nem fognak lefogni, és csak azért is megcsinálni azt a dolgot. De értelmes ember létedre mérlegelned kell, hogy a következmények tudatában inkább választod a kezelést, vagy hogy kihagyod.

Bocsi, hogy nem tudok érdemi választ adni a kérdésedre.

Nekem csak gógytornára kellett járnom, mikor gerincferdülésem volt, másról nem tudok nyilatkozni.

2014. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem.

és az milyen volt? mit kell ott csinálni? (az orvosom mondta hogy lehet odakell járnom...)

2014. jan. 31. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem panaszom volt a derekamra ezért csinált röntgent, így én gyógytornára is járok. Nem rossz, én szeretem, csak ennek is úgy van értelme, hogy otthon is csinálni, mert az a heti kettő alakalom az semmi.
2014. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gyógytorna amúgy semmi extra, ne ugri bugrira gondolj :)

fekszel a hátadon, nyújtozól ellentétes kar láb, majd egyoldalon láb, kar nyújtózás, aztán felhúzod a lábaid, átfordítod egyik oldaladra, törzseddel másik oldalra, szóval kitekeredsz (ez tök jó amúgy)

Aztán lábelemelés pl számokat leírni a lábfejjel, akkor van pl hogy négykézláb vagy és domború hát, homorú hát, vagy domború háttal ráülni a sarkadra, homorúval vissza. Szóval ilyenek. Van,hogy a gyógytornász is rásegít a mozdulatra.

2014. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ilyeneket kell csinálni és meggyógyul?

hát ennél sokkal "durvábbakat" csinálunk tesin (középiskola)..

és meddig tart ez a kezelés?

2014. febr. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!