Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vermox + hashajtó jobban...

Vermox + hashajtó jobban segiti a cérna giliszta kiürülését a szervezetből? ( mert kb 2 naponta van nagy dolgom )

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 20:47
 1/6 anonim válasza:
55%
Nekem a biosztanárom azt mondta, hogy embereknek a legjobb féregűző a FOGHAGYMA! :)) Kitakarítja a szervezetedből
2014. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ANDREAS52 válasza:
A Vermox mellé nem kell hashajtó.
2014. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem nagyon kell nagy dolgot csinálom és igy nem tud ürülni ezért gondoltam ha naponta van vagy 2x hasmenésem akkor hamarabb kiürül mi a véleményetek róla??? mert már 2 hete cérna gilisztás vagyok és már 2 hete szedem a vermoxot de rengeteg van még bennem:\
2014. jan. 28. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott. A vermox úgy is hat, ha nincs nagydolgod aznap. A hashajtó csak legyengít, felejtsd el. A férgekre viszont semmilyen hatással nincs, ha azok lerakják a petéiket, akkor az kikel, akár szedsz hashajtót, akár nem.
2014. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem akkor az felejtős de már amióta gilisztás vagyok azóta ritkán járok nagyon ritkán nagy dolgot csinálni és akkor is keveset üritek szinte alig valamit pedig sokat eszek
2014. febr. 1. 10:48
 6/6 anonim válasza:
nekem is pont ez van !!!! Ez lesz a 2. nap hogy nem volt már , de érzem hogy kéne... Pont a hashajtón gondolkodtam de a kedves 4. válaszoló azt mondta hogy a Vermox akkor is csinálja ha én nem izélek... De oké akkor megnyugodtam azt hittem hogy a férgek eszik meg nekem és azért nem jön semmi .... :)
2014. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!