Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cérnagilisztás vagyok és...

Cérnagilisztás vagyok és azóta ritkán megyek nagy dolgot végezni kb 2 naponta és igy nehezen ürülnek ki szerintetek ha vennék be hashajtót azzal is ürülne a szervezetemből? A hasmenéstől?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 19:08
 1/3 segitsegpls válasza:
Nem,marad benne minimális,nekem is volt,kaptam rá egy írtó drága,de nagyon hatásos gyógyszert,amit bekellet szedni a környezetembe lévőknek(nekem is) lecserélni mindent(ágynemű,stb)hyppos takarítás a wcn,meg mindehol,egyet kell beszedni,és minden jó lesz!
2014. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hashajtó kihajtja a vizet az emberből, igyál sokat, napi 3-4 litert, ne vegyél be gyógyszert, egyél sok rostot! Pld kenyér helyett puffasztott rizst, arra legalább kívánod a vizet, és sok nyers gyümölcsöt, zöldséget egyél.
2014. jan. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem kell nagy dolgot csinálni:\ pedig van bennem vermox mert a doki azt irt fel gondoltam ha veszek be hashajtót akkor gyorsan ürülnek
2014. jan. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!