Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a szép bőr titka?

Mi a szép bőr titka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tehetnék annak érdekébe, hogy arcom ( bőr ) tökéletes legyen! Van pár miteszerem annyira nem vészes ( mikor megtehetem kozmetikushoz is megyek ) ennek ellenére havonta legalább 1x olyan a bőröm a nehéz napok után mint a tiniké! Mire rendbejön más ismét kezdődik minden előről! Kaptam DalacinT ecsetelőt, de nagyon kiszárítja a bőröm ( szinte sebesre ) :( mit javasoltok! Valamint még 1 dologba kellene a segytségetek apró nagyon halvány szarkalábra mi lenne jó? Több arckrém?? Elméletileg úgy tudom a vízhiány végett öregszim a bőr! Igaz ez? Kösszi az értelmeseknek a vállaszt! ( kiméljetek azzal menj kozmetikushoz hasznájk ezt azt )


2009. dec. 5. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

a termlálvíz mélytisztító hatású, nekem az segített -de min. 10-15 alkalomszükséges, heti 1-2 alkalommal.

mostanában meg egyszerű kakao-port langyos vizzel összekeverek, az arcomra kenem, mint egy pakolást, és miután megszáradt, lemosom. Rögtön utána fiatalodik a bőröm....próbáld ki , kivi vagyok másnak is így van-e.

2009. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mitesszerekkel kapcsolatban nem igazán tudok sokat,de leírom,hogy én mit teszek,hogy szép legyen az arcbőröm.Nem használok rá semmi különösebb pakolást,meg ilyesmiket,reggel ásványvízzel lemosom,és hagyom hogy beigya,utána rárakok egy hidratálót,majd egy kevés sminket is.Napközben sok vizet iszom,mert a legfontosabb,hogy necsak kívülről,hanem belülről is hidratáljuk a testet és bőrt,este meg lemosom,és ennyi,és gyönyörű egyenletes,puha,feszes a bőröm.Ja,és kollagénes krémet használok,ez segít a ráncok megelőzésében,a szememnél is,de ha gondolod vehetsz direkt ilyen szemránckrémet,olyat is használtam.
2009. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és kamillával szoktam gőzölögtetni. előtte radírozok, utána vastagon körömvirágkrémezek majd elmegyek aludni.
2009. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!