Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömágygyulladás-dunsztkötés...

Körömágygyulladás-dunsztkötés tetrannal (orvos) - genny kijövöget, mondták hogy nyomjam is - egész ujj fájdalmasan bedagad, az ujjam tövénél is! Mi lehet ez? Milyen orvoshoz menjek ele?

Figyelt kérdés

Kijott a genny es meg nyomtam, hogy tisztuljon a dagadas. Utana egybol bedurrant az egesz ujjam, a tenyerem fele is!

Lassan alig tudom mozgatni es olyan mintha bevizesedett volna.


2014. jan. 28. 23:57
 1/5 Grim13 ***** válasza:
sebész, és menj de nagyon gyorsan holnap!
2014. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grim13 ***** válasza:
azaz ma
2014. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kell kerni a sebeszhez beutalot? Mi lehet a baj?!!??? Meg most is ugyanolyan, nem dagadt tovabb, de nagyon erzekeny nyomasra es rossz mozgatni!!!
2014. jan. 29. 04:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, sebész majd rendbehozza, nekem egy szálka miatt gyulladt be, akkor 1 hétig járnom kellett áztatgatásra, valamilyen pezsgő folyadékba kellett mártani az ujjam negyed órán át, szépen levitte a gyulladást, utána 1 hétig otthon még kezelnem kellett, kamillába áztatni naponta és kaptam rá estére krémet is.
2014. jan. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon felek hogy meg kell műteni!!! A mutatoujjam kezfejemnel mar piros is... Inhuvelygyulladas lett a koromagygyulladasbol???
2014. jan. 29. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!