Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megérné kipróbálni a mentőzést?

Megérné kipróbálni a mentőzést?

Figyelt kérdés

Eléggé érdekel az egészségügy(bár gépésztechnikusnak tanulok),és megfordult a fejemben az a gondolat,hogy mentő szeretnék lenni-vagy legalábbis kipróbálnám.Kisebb koromban is volt egy ilyen beállítottságom.

Mit mondotok,megérné kipróbálni?Tudom,nagy a lelki terhelés(vagyis gondolom),és nincs kellőképpen megfizetve.

Megérné így mentőápolónak tanulni,vagy inkább gépkocsivezetőnek menni,és majd elválik,hogy alkalmas lennék-e rá?(A PÁV vizsga mellett)


2014. jan. 29. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Mentősök kapják a legtöbb verest szóbeli atrocitast a hozzatartozoktol.
2014. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ami a legnagyobb pofátlanság,hisz tényleg életeket mentenek... :/
2014. jan. 29. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legnehezebb munka. Mind fizikailag,mind lelkileg. Megérni biztosan nem éri meg,de ha elég elhivatott, elég erős (fizikailag,idegileg)vagy és jó a gyomrod biztosan érdekesnek találod.
2014. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megérni (pénzügyileg) nem (bár kérdéses, hogy amit most tanulsz, az mennyire éri meg anyagilag), de ha életeket akarsz menteni, az nagyon-nagyon szép dolog, és beteljesítheted vele ezt az álmod.
2014. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó kérdés,hogy ezzel a szakmával(mechatronikai technikus) mennyit tudnék keresni,de a fő célom nem az,hogy ott helyezkedjek el.A Honvédségnél szeretnék elhelyezkedni majd,és ott szintén érdekel az eü-s részleg.(Előtte vagy utána kipróbálnám a mentőzést)
2014. jan. 30. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor sztem tájékozódj a toborzóirodában előre, hogy a mentős végzettséggel ér-e valamit a honvédség, szerintem simán lehet, hogy igen. És így viszont azt ajánlanám, hogy tanuld ki és próbáld ki még a honvédség előtt, így már gyakorlatod lesz, mire odamész...
2014. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz ápolónak. Megcsinálod a belső vizsgát utána van 3éved megcsinálni a szakvizsgát, azalatt azért eldől ki marad és ki megy. Azt szokták mondani, hogy aki lehúz 2-3évet az már csak akkor hagyja ott a pályát ha rákényszerül(sajnos ilyenből sok van)
2014. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos megérné, csak hát mivel ez egy komoly szakma emberek magánéletébe titkaiba látsz bele, így nem olyan egyszerű csak úgy mentőzésbe belelesni. Talán annyit tehetsz írsz egy kérelmet a helyi regionális igazgatóhoz, ha engedélyezi akkor mehetsz.
2014. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezzel a magánéleti titkokkal mire gondolsz?
2014. márc. 7. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát képzeld el azt a szituációt, rosszul vagy kijövök mint egy idegen ember meg egy vagy kettő kollégám. Na azért az nem kellemes, hogy bizonyos dolgokat megkérdeznek meg kell osztanod. Vagy akaratlan is látnak, pl hogy élsz. Nem tudom hogy elmagyarázni, de azért mégis idegenek akik belelátnak az életed egy szeletébe, és azért ez kényelmetlen.
2014. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!