Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérnyomásmérő kijelzőjén a...

A vérnyomásmérő kijelzőjén a 888 első számának egy szakasza miért hiányzik?

Figyelt kérdés
Az új elem nem tökéletes? Megbízható így a mért érték?
2014. jan. 30. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem az elemmel van baj, buszon is láttam ilyen órakijelzőt például. Valami más romlott el benne, de ha ki lehet következtetni, hogy melyik szám az amit mutat, akkor persze, megbízható. Akkor van baj ha olyan rész hiányzik, ami megkülönböztet két számot, pl 6-os és 8-as között csak a jobb oldalon egy vonal a különbség.
2014. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a 888 az általam ismert mérőkön mind megjelenik a mérés kezdetén. Azt gondoltam, hogy valami kontrolláló szerepe van. A méréseredmények hibátlanok, teljesen "épek" a számok.
2014. jan. 30. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából az első számjegynél 2-esnél nagyobb értéket nem is kell megjelenítenie ,mert 300-as vérnyomás nem igazán van. Lehet ezért nincs "bekötve" az összes szám szegmens.
2014. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!