Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy aludjam ki végre magam?

Hogy aludjam ki végre magam?

Figyelt kérdés

Fiatal egyetemista lány vagyok, nappalin tanulok, kedden lett vége a vizsgáimnak, szépek az eredményeim. Persze rengeteget stresszeltem, elfáradtam nagyon. Fél éve állandó munkahelyem is van az egyetem mellett, minden nap bejárok dolgozni, inkább szellemileg megerőltető a munkám.

Most végre eljött az idő, hogy kipihenjem magam és jókat aludjak annak ellenére is, hogy minden reggel kelni kell, hogy dolgozni menjek.

Azonban három napja nem tudok aludni rendesen. Először hajnali fél négykor ébredtem fel, tegnap fél ötkor, ma fél háromkor. Nem bírok visszaaludni és hatig csak forgolódom, szenvedek. Mára már nagyon nyűgös lettem, alig bírom összevakarni magam. Kávézni nem szoktam, de kénytelen voltam most.

Nincs esetleg valami tippetek, hogy hogyan pihenjem ki magam végre és ne ébredjek fel éjszaka? Ez nem állapot.

Előre is köszönöm a válaszokat!

19L



2014. jan. 31. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
béres magnézium jó rá
2014. jan. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Évek óta szedem. C vitamint is mellé.

Se a meleg tej, se a meleg fahéjas tej, se a nyugtató teák nem hatottak. :/

Azért köszönöm, a gondolat nagyon jó!

2014. jan. 31. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!