Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátom kábítószer függő, de...

Barátom kábítószer függő, de sehogy nem megy neki a leszokás. Viszont interneten olvastam egy "csodaszerről" a neve: ibogain. Valaki esetleg tudja, hogy hol lehetne beszerezni? Látom rajta, hogy szeretné letenni végre, de egyedül nem megy neki.

Figyelt kérdés
esetleg ezt tudom még belinkelni, kicsit többet megtudtok erről a növényről... : [link]
2013. nov. 16. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csodaszernek jó lesz a feketebors is. Az is nagyjából annyira csodatévő.
2013. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, azért kicsit érettebb gondolkodást vártam...de a válaszodból szikrázik az intelligencia... mindegy.. köszi
2013. nov. 16. 22:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, milyen szertől függ?
2013. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
fű, kristály...de inkább a fű...6 éve füvezik, minden mást letudott tenni, de ez nem megy neki...
2013. nov. 16. 23:05
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Eleve a kérdésed is intelligenciától szikrázik. Drogosnak adjunk egy másik drogot, hogy az elsőről leszokjon. Hát jó nagy marha vagy gyerekem!
2013. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Fene ezt a sok hülye drogost.
2013. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

A csodaszerrel kapcsolatos kendermagos oldalon lévő link nem megy, mert ezer éves...


[link]


Ezt találtam, viszont az oldal szerint leginkább arra lehet használni, hogy a jelentkező elvonási tüneteket vállalható időn belül elnyomja. Ráadásul ez a szer is kb. úgy készül, mint a kábítószerek - az oldal tanúsága szerint nincs hivatalos gyártója, egy-két helyen csinálgatják. Ezáltal nem lehet belőle legális gyógyszer. A hatásmechanizmusát tekintve tulajdonképpen egy droggal ütik ki a másikat, összességében csökkentve az elvonási tüneteket.

Szóval valami hasonló, mint az, hogy az LSD állítólag segít az alkoholról való leszokásban.

Illetve megemlítik, hogy természetesen a kezelés nem veszélytelen, így lehetőleg tapasztalt, gyakorlott kezek között kerüljön csak felhasználásra az anyag - okozhat pl. nagyon könnyen kiszáradást.


Épp a fent említett dolgok miatt nem valószínű, hogyha van aki ezzel foglalkozik kiadná a kezéből, pláne postázná kishazánkba.


Milyen módon próbálkozott eddig?

2013. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kiutazott külföldre rokonokhoz, hogy kiszakadjon a társaságból...kétszer volt rehabilitáción, pszichiáterhez jár, ritkán nyugtatót szed, ha érzi, hogy rájön a hoppáré... (nem mindig, mert nem szeretne pluszba gyógyszerfüggő is lenni...)
2013. nov. 16. 23:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ezt sose gondoltam volna hogy a fűről ilyen nehéz legyen leállni. Saját tapasztalataim alapján pont arról a legkönnyebb. Kristályhoz képest kutya füle. Még a szimpla dohányzásról is sokkal nehezebb.

Egy kérdés. Normális füvet szív vagy a pár éve megjelent szintetikus mű utánzatot? Ezt árulták annak idején az Amsterdam boltban is.

2013. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ezt az úgynevezett "herbál" vagy bio vagy nem is tudom mi ennek a neve...( a vér nem mutatja ki)...
2013. nov. 18. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!