Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 7 éves gyermekem elájult,...

7 éves gyermekem elájult, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Gyermekemmel, 7 éves lányommal otthon vagyok, mert köhögés és hasmenés miatt beteg. Ma mentünk az óvodába a húgáért és nagyon kellett kakilnia. Siettünk, hogy beérjünk, hisz nagyon kellett neki. A jeges szélből beértünk a meleg intézményben, ahol is vetkőztetni kezdtem őt. És ott elájult egy pillanatra, majd miután 1 percig lehetett a földön felkelt és mentünk a WC-re. Kissé kótyagos volt. Majd hazamentünk és rögtön mentünk is a dokihoz. Helyettesítő orvos azt mondta, hogy a vércukor lehetett és hogy nagyon visszatartotta a kakit. Nem volt rángatózás, újabb eszméletvesztés, se nyálzás. Kissé fáradt lett, meg persze meg is ijedt.

Szerintetek?



2014. jan. 31. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

megártott neki a hirtelen hőingadozás.


példa: nyáron bennt ülsz a légkondisába házba, kinyítod az ajtót, hirtelen kilépsz a melegbe, egyből megszédülsz.

megterheli a szívet bla bla a többit már tudod.

ez persze csak az én verzióm, ezen kivül még van jópár

2014. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb az lehet, amit az előző írt. De előfordulhat akár allergia, pl. lisztérzékenység, náluk ez elég gyakori tünet... Ha megismétlődne, nem árt kivizsgálni...
2014. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!