Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyi alkalmassági...

Egészségügyi alkalmassági vizsgálathoz honnan szerezzek törzslapot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam a kórházban, mert a főiskolai felvételimhez kell egészségügyi alkalmasságit csináltatnom, de a nő azt mondta, vegyek törzslapot és valami papír írószer boltot magyarázott.

Volt már 2012-ben ilyen vizsgálatom (meg még sok más...) mert gyakorlaton óvodában voltunk, és oda kellett, de akkor osztályszinten kaptunk ilyen lapokat az iskola által.

Esetleg nyomtatni nem lehet? úgy nem jó?

Honnan tudok venni??

köszönöm előre is :)


2014. jan. 31. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a háziorvos állította ki. Melyik suli?

Általában van fenn a főiskola honlapján egy nyomtatvány, azt kell kinyomtatni és elvinni a háziorvoshoz.

2014. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem nem a háziorvos csinálja, hanem a kórház. Vidéken lakom, itt helyben van háziorvosom, de bármi ilyen gonddal a kórházba kell menni 25 km-re arrébb (oda járok suliba)
2014. jan. 31. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen "törzslap"?
2016. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!