Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éves kisfiamat 3 napja...

3 éves kisfiamat 3 napja műtötték orr és torokmandulával. Éjszaka sokszor felébred, és rettenetesen sír. A sírástól felszakadhat a seb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha torka szakadtabol es orditva sir akkor en ugy tudom, hogy igen...

Engem fajdalomcsillapitoztak mert az le is nyugtatott es sokat aludtam vele plusz nem is fajt..

Semmivel se lehet megnyugtatni?

2014. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Éjjel nagyon megijedtünk mert felébredt - gondolom ahogy reflexből nyelt - és úgy ordított, hogy alig kapott levegőt. Nagyon féltünk nehogy felszakadjon a seb.

A torokmandula nem lett "teljesen kivéve" abból csak "faragott" a doki, mert az egyik meg volt nagyobbodva. Az orrmandula került csak kivételre.

Remélem, hogy nem lesz baj, már előre félek az éjszakától.

2014. febr. 2. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

En adnek neki lefekves utan valamikor egy fajdalomcsillapitot...

Ha van otthon cataflam csepp akkor azt... Attol tuti nem fog fajni neki! Nem mondta doki, hogy lehet valami ilyesmit adni?

2014. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cataflamet kap lefekvés elő de sajnos hajnal körül elmúlik a hatása. Most hogy elmúlt már pár nap a műtét óta kicsit jobb a helyzet. Reméljük már így is marad. :)
2014. febr. 3. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Orulok nagyon! Gyogyuljon gyorsan! :)
2014. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!