Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónapok óta csak zöld teát és...

Hónapok óta csak zöld teát és fehér teát iszom.3 liter /nap. Egészséges ez így vagy változtassak?

Figyelt kérdés
3 liter teámat 3 liter vízből, 4db teafilterből,5-6 evőkanál cukorból és kis citromléből készítem. Ennek így nincs valamilyen egészségre káros hatása, hogy csak teát iszom? Igyak kevesebb teát + sima víz mellé inkább?
2014. febr. 2. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Cukrot hagyd el.... Méz, edesitoszer pl
2014. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát, ha kihagyom a cukrot akkor rendben? Mert olvastam már hasonlót, hogy nagyon vízhajtó hatású és csak teát inni folyadékként nem túl egészséges ilyen módon. Ha csak vizet innék magában szerintem az is éppen ennyire vízhajtó hatású lenne mint a tea. :) +koffein tartalma miatt is volt már róla szó. 4 filtertől szerintem nem lesz bajom.
2014. febr. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!