Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitseg! Mitol viszket mindenem?

Segitseg! Mitol viszket mindenem?

Figyelt kérdés

2013 novemberben kezdodott. Mostanra mar nagyon durva, allandoan vakarozok a labamon, kezemen, hasamon. Pottyok is vannak rajtam, ilyen apro kituremkedesek. Mitol van? Mit tehetek ellene? Surgos, mar nem birom!!! :( (vizsgalatra februar 6-an megyek, de nem birom ezt a folytonos viszketest, kerlek titeket, segitsetek!) Elore koszonom!


18/L


2014. febr. 4. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz! Nem tudom miért vártál eddig.

Lehet allergia, atka bármi

2014. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg mindentől lehet, valószínű valamire allergiás vagy, de ezt behatárolni, hogy mi elég nehéz egy kivizsgálás nélkül, mert ilyen tüneteket például okozhat akár valamilyen ruhaanyagra, valaminek a porára vagy bármi hasonlóra az érzékenységed, de ugyanúgy okozhat ilyet az is ha valamilyen élelmiszerre vagy allergiás, szóval ezt, főleg így láthatatlanban szinte lehetetlen megmondani, csak doki mondhat pontos diagnózist.


Enyhíteni nos, langyos vizet próbáld ki, esetleg hintőpor.

2014. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2014. febr. 4. 23:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt vissza-visszatérő csalánkiütésem. Három hónaptól hat hónapig is eltartott egy-egy ilyen időszak (éveken át!). Vizsgálgattak mindenhol.. bőrgyógyászat, tesztek, belgyógyászat, nőgyógyászat, stb.. nem sok sikerrel. Aztán egy doki rákérdezett, mennyi "tartósítószert" fogyasztok (ételben). És kiderült, hogy rengeteget. Zacskós levesek, tészták, kaják, stb... Miután abbahagytam, elmúltak a viszkető kiütések, és évek óta egy pöttyöm sincs :)
2014. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!