Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hólyagos bőrkiütéseim vannak,...

Hólyagos bőrkiütéseim vannak, és rettentő mód viszket a lában, a karjaim, a fejem, tulajdonképpen mindenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 18:24
 1/3 anonim válasza:
menj orvoshoz,valószínű bárányhimlőd van,felnőtt korban veszélyes szövődményei lehetnek.Amit most tehetsz az,hogy veszel ilyen mentolos rázós fehér keveréket a gyógyszertárba és kened,hűsíti,szárítja.Még egy jó tanács,ne áztasd,azaz max gyors zuhit ejtsél.
2011. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ma el is mentem dokihoz, azt mondta valamilyen allergia, kaptam ellene gyógyszert, de amit írtál , az a fehér lötty az tényleg jó volt, legalább nem vakartam tőle, köszi!:)
2011. júl. 11. 19:44
 3/3 anonim válasza:
Nem tom ha fiú vagy verd ki gyűjtsd a spermát egy kis üvegbe és kend szét magadon ha nem elég verd ki mégegyszer, vagy kétszer, ha csaj, lény, nő vagy akkor kérd meg pasidat...
2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!