Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy szinte mindentől...

Normális hogy szinte mindentől iszonyúan bevörösödik a torkom és nem tudom leküzdeni a torokgyulladást?

Figyelt kérdés
Amikor felébredek, még úgy ahogy elfogadható színe van a torkomnak, de ha iszom valamit (teljesen mindegy, hogy hideg, langyos vagy meleg) vagy akárcsak egyet is köhögök, vagy forró fürdőt veszek, azonnal nagyon vörös lesz. Akárhány orvosnál voltam, mindenki vérbő garatot állapított meg, kaptam egy ideig folyamatosan antibiotikumot, de nem segített. Úgy érzem soha nem fogom tudni leküzdeni a torokgyulladást. (Persze fájni is szokott a torkom szinte minden héten.)

2014. febr. 6. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez bármilyen évszakban így van? Meg kéne vizsgálni a környezeti és a lelki tényezőket is. Nincs-e valami olyan növény, falfesték, egy hajlakk, vagy bármi, aminek ez a reakciója nálad? Pl. elmész egy hétre nyaralni/rokonhoz és akkor is előjön-e? Van-e valami ami bánt, pl. kimondanál dolgokat, de nem mered? Mert az is lehet, hogy pszichikai eredetű a probléma.
2014. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tavaly szeptember óta küzdök még csak vele, de azóta folyamatosan. Nyáron nem volt semmi problémám. Annyit gondolkoztam már a kiváltó okán, de nem jöttem még rá. Köszönöm a segítséget!
2014. febr. 6. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!