Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kotányi egész szerecsendiót...

Kotányi egész szerecsendiót vettem, az van rá írva 9g és 2 db-ot tartalmaz a tasak. Csak a biztonság kedvéért, ugy a 2 mag összesen 9 g és nem külön külön? Tudom hülye kérdés, de nekem lereszelve többnek tűnik 9 g-nál.

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 23:37
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát ez tényleg hülye kérdés.


Ha veszel egy fél kilós szeletelt kenyeret szerinted a csomagolásra írt 500g szeletenként vonatkozik??

2014. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jól van azért nem kell oltogatni tudom hogy hülye kérdés de inkább megkérdezem mert ez tuti nem 9g de 18g sincs....de azért a fél kilo sem fél kilo teljesen, csak míg kenyérnél mindegy szerecsendiónál a legkevésbé sem....ha más is olvassa ezt szólok!!nem árt vigyázni azért mert az un.9g- osat én min.11g nak mondanám....utánanéztem egy evőkanál 7 g, egy teáskanál 2.2 g....jóccakát
2014. febr. 7. 00:19
 3/3 anonim válasza:
Az attól függ, hogy milyen anyagból van a kanál... :D De legfőképp attól, hogy mit is teszel a kanálba. Egy kiskanál kristálycukor tuti hogy nehezebb, mint egy kiskanál darált mák pl. Szóval ez így érdekes...
2014. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!