Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Természetes megoldások a...

Természetes megoldások a görcsökre?

Figyelt kérdés
megjött a 3. napnál tartok és mindjárt belerokkanok. gyógyszert nem vehetek be, mert anyám szerint gyógyszerfüggő vagyok(migrénes is vagyok...) Akármilyen tea ötletek, vagy tornázós ötletek jöhetnek. Nálam a meleg nem segít:/ Lehetőleg olyan ötleteket várok, amihez az alapanyag könnyen beszerezhető.:) Köszönöm köszönöm!!!!!

2012. jún. 30. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Zuhanyzás.

Fekvés nyújtózkodva hason vagy hanyatt fekve ahogy jól esik.

2012. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mentatea állítólag görcsoldó hatású. Meg igazából bármilyen mozgás jó, főleg aviva torna (neten keress rá).
2012. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom őket:)
2012. jún. 30. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a cickafark teát tudom ajánlani.
2012. júl. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem 3 dolog segít:

1. AVIVA torna (nyilván nem tökéletes, de nagyon sokat segít)

2. Konyak (amíg nem ismertem az AVIVA tornát, és már nagyon nem bírtam, az első két napban (ha épp megtehettem, hogy nem megyek sehová, ittam egy feles konyakot, külön erre a célra volt itthon, jó olcsó, rossz konyak, kábé 2-3 órára elmulasztotta a fájdalmat és aludtam is rendszerint ilyenkor. Szerintem nem sokkal károsabb, mint a lórugás erősségű 3. Cataflam gyógyszer, amit amúgy szintén javaslok, az is elmulasztotta a fájdalmat remekül. Az első két napban kébé összesen 3 szem kell, hogy ne fájjon.

Próbálkoztam minden mással, gyógynövényekkel, satöbbi, de azok érdemben nem segítettek.

Amúgy szerintem hormonális probléma, főleg, ha migrénjeid is vannak, de fogalmam sincs hogy lehetne nem tüneti, hanem oki kezelést alkalmazni.

2012. júl. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok, még annyi kimaradt, hogy a Cataflam receptköteles, nőgyógyász vagy háziorvos felírhatja, nem vészesen drága.
2012. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:) az aviva tornát interneten nem tudjátok hol tudnám megnézni/kipróbálni?
2012. júl. 5. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!