Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom megálapitaní h...

Honnan tudom megálapitaní h vérmérgezést kaptam-e? Tudom hogy elkezdenek az ereleim látszani a szívem felé, de ez kb menyi idö mig oda ér? :O

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A felfelé futó erek nem a szepszis tünetei. Hanem sima nyirokérgyulladás, nem olyan veszélyes. Annak súlyosabb tünetei vannak, ráadásul valami nagyon rossz dolog történt veled, ha már okod van gyanakodni rá. Mi történt,hogy félsz?
2009. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt. Megszúrta az egyik ujjam egy szeg, és másnap már kb. 15 centis vörös csík indult a csuklómon felfelé a sebtől. 2-3 nap alatt ért volna a szívtájékra.
2009. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, nem voltak súlyos tünetek, nem fájt, de elmentem vele a sebészetre, és azonnal kaptam tetanuszt
2009. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát nekem azvolt h volt tolal irva valami a csuklomra

és észrevetem h az egyik hajszál erem jétszikami nemszokotés az ütö erem is elkezdet feketedni.

ak ez most mi?:O

2009. dec. 7. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" s észrevetem h az egyik hajszál erem jétszikami nemszokotés az ütö erem is elkezdet feketedni. "


huha... nem fikázni akarom a helyesírásod, de értelmezni se tudom, hogy mit kérdezel..

2009. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szal

észrevetem h látszik az egyik hajszálerem ami nem szokot

meg az ütö erem is elkezdet sötétedni


(bocsicsak sietem.)

2009. dec. 7. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ettől nem lesz bajod.

Vérmérgezést (sepsis-t) baktériumok okozzák, úgy hogy egy seb elfertőződik, és abból bejutnak a keringésbe...

2009. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
74%

NEKEM TEGNAP ÁTTMENT EGGY 100-AS ROZSDÁS SZÖG A LÁBAMON 6CM-ES PAPUCSON KERESZTÜL SAJNA DU. LESSZ ORVOS ÉS MÁR TELJESSEN BEDAGATT A LÁBAM ÉS A TÉRDEM ALATT VAN A PIROS CSÍK REMÉLEM MÉG NEM KÉSÖ BEADNI A TETANUSZT,A MÁSIK HÁZIORVOS PEDIG ELKÜLDÖTT MELEGEBB ÉGHAJLATRA MERT NEM HOZZÁ TARTOZOK BUNKÓ VOLT NAGYON :(((!!!NAGYON FÉLEK!!!!

PUSZI MINDENKINEK!!!!TISZTELETTEL:ZS.VERA

2010. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!