Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Grafittól lehet vérmérgezést...

Grafittól lehet vérmérgezést kapni?

Figyelt kérdés
Barátommal játszottunk és nem tom ,hogy gondoltam meg szúrtam egy grafit ceruzával sajnos mélyebben mint gondoltam vérzett is neki!
2011. márc. 9. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a grafittól kaphatsz fertőzést hanem a rátapadt kórokozóktól.
2011. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 istvan33lenart ***** válasza:
Vérmérgezést a Costridium Tetani nevü baktériumtol kaphatsz, ami egyes allatok emésztö csatornájának es szájának normális baktérium florájához tartozik, ha nem járt a ceruza egy állat szájába se akkor nyugodt lehetsz nem kap vér mérgezést.
2011. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. márc. 9. 22:30
 4/6 Roger Smith ***** válasza:

istvan33lenart

a C. tetani (mint a nevében is benne van) a tetanuszt okozza!

2011. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 istvan33lenart ***** válasza:
Roger Smith neked teljesen igazad van, válaszomban azért a C tetani rol irtam mert perkután sérülések ellátásakor tetanus elleni oltásban részesitik a sérültet, ha jol vagyok informálva. de mint már emlitettem igazad van a szepszist azt bármi okozhatja. reméljük nem fogja.....
2011. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi baja!Erős fából faragták:)vagy nekem volt szerencsém ,hogy nem lett lelki ismeret furdalásom
2011. máj. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!