Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyult már meg teljesen...

Erika2014 kérdése:

Gyógyult már meg teljesen valaki fülzúgásból?

Figyelt kérdés
Olyan fülzúgásra gondolok ami egyfolytában van már legalább 2 hónapja ,és csöndben lehet a legjobban hallani ,nappal csak érzékeny a fül a hangokra ??? Nagyon hálás lennék ha valaki segítene .

2014. febr. 9. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni. Lehet keringési zavar, de akár orr-fül-gégészeti hurutos megbetegedés is a háttérben.
2014. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha azonnal orvoshoz mentél volna, max pár nap után, talán meggyógyulhattál volna. Így már - nagyon valószínűleg - nem fogsz, max esetleg javítani lehet rajta, infúziókúrával és keringésjavító gyógyszerrel. De ennek hatásossága attól is függ, milyen hamar végzik el az első tünetek fellépése után.


Szintén érintett vagyok. Azért ne aggódj, simán lehet ezzel élni, nekem már hónapokig eszembe se jut :D, csak túl kell lenni azon a szakaszon, amikor még folyamatosan ezen görcsöl az ember...

2014. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keringésjavításnak járj elfutni naponta min 10-15 km-t.Rögtön elmúlik a zúgás. Gyógyszerektől tartsd távol magad,lassan ölő méreg mind.
2014. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3, lefogadom, hogy te nem vagy érintett, ugye?

Mert én az vagyok. Futóként.

Nem minden olyan egyszerű, mint ahogy azt te elképzeled.

2014. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ėn mar az elso het utan elmentem orvoshoz es betahistint irtak fel es mai napig szedem de eddig semmi ,mar latott ful orr gegesz is azt mondta el fog mulni , bar lehet csak nyugtatott ,de azert remenykedek csak helyre jon !Szerintem is keringesi baj lehet egyebkent ,neha olyan mintha be lenne dugulva ,maskor az aramlast hallom ha hirtelen felulok , de egyebkent a tv sistergesehez hasonlit ,de tenyleg neha nagyon idegesito tud lenni ....:( minden nap tobbszor is tornazok nyakam fejem is tornaztatom . Azert ha valaki megis meggyogyult ilyenbol kerem irjon akar tornatol , vitamintol , valamilyen terapiaval kerem irjon 29 eves vagyok ket gyermek edesanyja
2014. febr. 9. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Infúziókúrát nem kaptál? Elméletileg azt kellett volna, azonnal. Sajnálom, hogy hamar elmentél és a dokik elhülyéskedték neked :(


Ezen kívül nyaki gerinc vizsgálatát és koponya MR-t szoktak csinálni, hogy kizárjanak minden más okot.


A betahistin a standard kezelés, de csak az infúziók után... Szedd, mert ártani nem fog, szinte semmi mellékhatása nincs, talán nem segít, de romolhat, ha nem szeded.

2014. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! A fülzúgásnak több oka is lehet.Haa vérlemezkék surlódásából adódik, akkor minőségi ginkgó fogyasztása segíthet.Jobbulást!
2014. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vérlemezkék súrlódása, esküszöm eldobom az agyamat :)
2014. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!