Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kért a nőgyógyász...

Miért kért a nőgyógyász baktérium tenyésztést? Volt már ilyen nektek? Hüvelygombára kaptam 2 gyógyszert, de mondta h elküldi a mintát baktérium tenyésztésre is. Láthatott valamit vagy csak alapos akart lenni?

Figyelt kérdés
Bocsi de ilyenről még nem hallottam, csak hüvelykenet vizsgálatról.
2009. dec. 8. 12:00
 1/5 A kérdező kommentje:
ja mert mondtam neki mi a panaszom, és hogy sajnos visszatérő probléma. És mondta h hoztam e papírokat tenyésztésről. mondom nem, mert kb ez egy éve volt. Akkor kérhette azért mert mindig visszatér és rég volt tenyésztésem? bocsi de nagyon izgulok
2009. dec. 8. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem célzottan akar kezelni, mert lehet, hogy a gomba mellett van ott még valami baci is, ami a panaszaidat okozhatja. Alaposság.
2009. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Tenyészteni minden estbe elküldik a mintákat. Ne feltételezz rosszat. Az levett influenzát is tenyésztésre küldik.
2009. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

NEm biztos, hogy amit gombának tartsz, az tényleg az, lehet baktériumos fertözés is, meg gombafertözés is sokféle van. Az pedig nem mindegy, hogy melyik fertozésre mit adnak gyógyszerként - a mindenki által javasolgatott canesten csak egy fajta gomba ellen (volt) jó, de már az is rezisztens lett idöközben. Ezért van, hogy ga azt használják, akkor mindig visszajön a fertözés.

Az orvosod egy lelkiismeretes fajta, tényleg meg akar gyógyitani.

2009. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) sajna most beszedtem egy gombát:( hüvelyi folyásom már régóta van(nem zavaró, nem viszket semmi),hüvelygyulladást állapítottak meg, mindig kliont kapok rá. Csak az utóbbi pár vizsgálatnál a doki csak megnézett, és megállapította h bakteriális hüvelygyulladás(érdekes azelőtt egy hónappal kenetnél nem volt bacim és azóta nem is szedhettem be:)) Sztk-n voltam, féltem a dokitól mert sokan mesélték h lekezelő, de most nagyon kedves volt, méhem is megtapogatta kérdezte h fáj e de nem fájt, igaz picit kellemetlen volt.
2009. dec. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!