Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten elég jó...

Hol lehet Budapesten elég jó árban és minőségben kontaktlencsét vásárolni?

Figyelt kérdés

Most lesz először kontaktlencsém, negyedéves kiszerelesére gondoltam, és még annyi fontos lenne hogy előtte meg is vizsgálják a szemem. Vagy mindenhol megvizsgálják?

Valaki esetleg tudna konkrét optikát mondani? Előre is köszönöm!



2014. febr. 11. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Vision Expressből volt az elmúlt 3 és fél évben. 22 éves kor alatt ott van egy típus, ami fél éves adag 8000 forint (felnőttnek nem tudom, mennyi), ingyen megvizsgálják, bemérik a szemed. DE nekem elég érzékeny a szemem, nem bírta azt a típust (nem csak a Visionös szemész, hanem független szemorvos is megerősítette, tehát nem arról volt szó, hogy rám sózzák a drágábbat), ezért fél éve váltottam egy légáteresztőbb típusra, ami 22.000 forint volt fél éves, sokkal jobb, mert nem csak 8 órát lehet benn, hanem ébredéstől lefekvésig, nem szárad ki a szemem tőle, nem zavar, nem érzem egyáltalán, hogy ott van.

Most fogyott el, ezért utánanéztem, van-e valahol olcsóbban, és az Ofotértben megleltem 18.000 forintért a fél éves adagot, ugyanazt a típust (Eyewear Basic XS Supreme), ráadásul kaptam kontaktlencse ápoló folyadékot is mellé ingyen. Kiderült, hogy épp most volt akciós a Vision Expresszben is, 17500-ért, de ott nem járt a folyadék.

Lényeg, a lényeg, a Visionben megvizsgálják ingyen a szemedet akkor is, ha nem veszel végül semmit, és rendszeresen van náluk akció, így gyakorlatilag sosem veszed meg teljes áron, mert pl. ingyen tudsz csináltatni törzsvásárlói kártyát, amivel a kontaktlencsét 10 vagy 20% kedvezménnyel tudod megrendelni online. :)

2014. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miután egy rendes orvos megvizsgált (vagy Szemészeten, vagy egy optikában), érdemes neten rendelni, mert ezreket spórolhatsz. Pl.: eoptika.hu. Negyedévente 4 ezer forintot spórolok, hogy tőlük rendelem.
2014. febr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig oda megyek vizsgálatra ahol olcsóbb, vagy épp ingyenes. Kontaktlencsét meg neten lehet rendelni, annál olcsóbb nincs.
2014. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Ez a Vission express elég jónak hangzik, és viszonylag olcsó is ahogy hallom mindenhonnan

2014. febr. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!