Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni.11 éves vagyok és minimum másfél-2-3 óra kell ahhoz hogy el tudjak aludni. Szerintetek ez normális? Ezellen ajánlanátok valami? Hozzászólni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Fekudj lemindig ugyanabban az idoben, lefekves elot mar ne egyel, es ne igyal teat, kolat.


Mozogj, sportolj, faraszd ki magad.

Ne szamitogepezz sokat, lefekves elott inkabb olvass par oldalt.

2014. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Valószínűleg ilyen típus vagy. Nekem is sok időbe telt mindig, már óvodás koromban is. Most 31 vagyok. Általában minimum 1 óra kell hozz, hogy villanykapcsolás után elaludjak. De inkább 2.

Nem iszok koffeines (semmit), nem tv-zek (nincs tv-m se), és elég fáradt vagyok (nagyon kimerítő a munkám szellemileg).

Nem lehet rajta változtatni, így kell, hogy elfogadd magad. Esetleg serdülőkorban, vagy utána javulhat.



Jó tanács: ezt ne használd ki, mert nem leszel még annyira sem pihent. Feküdj le időben!

2014. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallgass halkan valami dögunalmas zenét.
2014. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj ki a friss levegőre, sportolj és feküdj le mindig azonos időben, és kelj fel azonos időben.
2014. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!