Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ortopédián mennyire kell...

Ortopédián mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Gerincem miatt kell elmenni
2014. febr. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Felső részt levenni, melltartó marad. Gatyát kicsit lejjebb nyomni csipoig.
2014. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon. Én is voltam, felülről mindent le kell venni, és volt amikor mondták hogy a nadrágot is gomboljam ki és toljam lejjebb. A bugyi maradt, nyugi.
2014. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyenlős vagyok (tudom, hogy orvosnál nem kén) Ha melltartó és bugyi maradhat az még oké de ha a melltartót le kell venni... Főleg, hogy anya is bent akar lenni nemtudom miért...16 éves vagyok. De előtte meg főleg nem akarok levetkőzni.
2014. febr. 12. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy le kell venni a melltartót de csak ha pl azt a merevítőt csinálják. Tehát, ha csak sima vizsgálat lesz, akkor nem biztos hogy le kell venni.

Anyukád előtt meg ne legyél már szégyenlős :D Orvosok előtt én is az vagyok egyébként, de ilyenkor gondolj arra, hogy már láttak ilyet, nem is egyet (itt a feleségekre, vt bnőkre meg a páciensekre is gondolok).:)

2014. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a gerinced nézik, akkor csak a bugyi maradhat rajtad.
2014. febr. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!