Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kollégiumban lakom, ahol az...

Raawr kérdése:

Kollégiumban lakom, ahol az ablak és környékén penész jelent meg. A kollégium közösen használt helyiségei (zuhanyzó, mosdó. ) sem túl higiénikusak. Milyen szervekhez lehet emiatt fordulni, illetve milyen következményei lehetnek a kollégiumra nézve?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha valami gondod van, a kollegiumi elhelyezéseddel, akkor szólj a kollégium gondnokának, ha van ilyen. Nem kell mindjárt az igazgatót felkeresni, netán az egészségügyminisztert. Ha valamiben nem vagy biztos, kérdezd meg az osztályfőnöködet.
2014. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán ÁNTSZ... elméletileg nekik kéne ellenőrizni hogy tiszta egészséges-e a környezet... (ha jól tudom)
2014. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igazgató szólt, hogy takarítsuk le. Én nem érzem, hogy ez az én hibám lenne és hogy nekem kell megvásárolnom a tisztítószert. Már megkérdeztünk pár embert, csak reménykedünk, hogy egy hozzá értő ember ad tanácsot!
2014. febr. 12. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Veszel a boltban penészölőt, kb 500 forint, lespricceled vele, nagyon büdös úgyhogy csak akkor ha nincs bent senki, és a használati utasítást követed. Nem nagy cucc, nem vagytok már ovisok, hogy rögtön az igazgatóhoz kelljen szaladni. Kezelés után többet nem fog a penész visszajönni.
2014. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!