Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett benne? (részletek...

Mi lehetett benne? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Haverom vett valakitől "füvet" amiből behívott. Neki azt mondták hogy rendes fű, de nagyon rosszul lettünk tőle. Alig volt negyed gramm maga a cucc, de a fél cigi elszívása után nagyon rosszul lettem. Régebben többször fogyasztottam füvet én is meg a haverom is, de ez egészen más volt. Ő elment segítségért, én pedig a földre feküdtem, ahol amikor meglátott valaki hogy sápadtan fekszek üres tekintettel mozdulatlanul mentőt hívott. Engem bevittek, haverom pedig tudta leplezni a rosszullétét. Mire beértünk a mentővel a klinikára kitisztultam annyira, hogy rendesen tudtam járni, még wcre is el tudtam menni. Vizeletmintát vettek, bent tartottak estére megfigyelésre. Reggel még furán éreztem magam kicsit amikor kiengedtek. A zárójelentésben ez állt:

"Rutin vizeletvizsgálat:

TRIAGE: THC pozitív, MORPH pozitív"

(a THC még a multheti gyep ami nem ürült ki belőlem)

Mit lehet tudni erről a "MORPH"-ról? Mire kell számítanunk? Mikor fog elmúlni ez a fura érzés?


KERÜLJÉTEK AZ ILYEN "VIGYÁZNI KELL..." MEG "MINEK KELLETT..."-HEZ HASONLÓ VÁLASZOKAT, KAPTUNK ELÉG FEJTÁGÍTÁST ÍGY IS!!!



2014. febr. 14. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Morfium volt benne.
2014. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arról azt olvastam, hogy sokáig tart a hatása, de tényleg gyorsan letisztultam.
2014. febr. 14. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig a MORPH az morfium... de te biztos jobban tudod...
2014. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A herka hatóanyaga morfinná alakul a szervezetben.
2014. febr. 14. 15:00
 5/8 A kérdező kommentje:
*is
2014. febr. 14. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ember, mi a f.@sznak tetted fel akkor a kérdést, ha csak okoskodsz, és te mindent jobban tudsz. Magadnak megválaszolod az egészet, de "fejtágítást" nem kérsz. Menjél füvezni, jobb lesz neked...
2014. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cli_hlt ***** válasza:

Lehet, hogy csak simán 5x erősebb volt, mint amihez eddig jutottatok hozzá.


A kannabisz túladagolása esetén vérnyomás és/vagy vércukor leesése előfrodulhat, ami rosszullétet, és/vagy ájulást okozhat.


A morfinszármazék lehet hamis pozitív is, ha ettél valamit előtte 1-2 nappal, amiben volt mák, vagy vettél be olyan fájdlomcsillapítót, amire ez a teszt bejelez.


A füvet nem szokás semmivel felütni, mert olcsóbb, mint a legtöbb más anyag. Ennek ellenére elképzelhető, hogy szintetikus kannabinoiddal volt kezelve valami gyenge vacak fű, de ennek nagyon kicsi a valószínűsége.


A legvalószínűbb, hogy a morfin hamis pozitív, a fű meg túl erős volt.


A fura érzést valószínűleg ki fogod pihenni néhány nap alatt. Aludj sokat.

2014. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 akosakiraly válasza:
Hát van sok szar adalékkal kevert fű amiket lehet kapni. Nem tudom mi lehetett ez hiszen nem írtad hogy az íze vagy a szga vagy ahogy kinéz más lett volna, mint a rendes fű. Sztem tök mindegy is hogy mi lehetett ez hiszen annyi sok kevert szar van hogy el nem lehet képzelni. A lényeg hogy a legközelebb figyelj oda milyen füvet veszel, legyen az szép, meg jó illatú és akkor nincs para.
2014. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!