Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gerincferdülés teljes kivizsgá...

Gerincferdülés teljes kivizsgálása?

Figyelt kérdés

a doki elküldött röntgenre ami megállapította a ferdeséget.

de sok helyen olvasom hogy kinek hány fokos.én az enyémet nem tudom.

jártam gyógytornára.ez volt lassan egy hónapja,de még mindig sokat fáj(igaz nem annyira)illetve valamennyire a kisugárzás is megmaradt a lábamba.

de az egész csípőm fáj még mindig.

engem roppantul zavar,de nem tudom hogy hova mehetnék vele,ahol teljes kivizsgálást kapok,és részletesen elmondják hogy mi miért van.

ortopédián nem voltam,csak a háziorvosnál,ő küldött el röntgenre és tornára.

menjek magán ortopédiára?vagy csontkovácshoz?fogalmam sincs hogy hol kezdjek neki!



2014. febr. 18. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál ortopédián, akkor itt az ideje, hogy elmenj oda.
2014. febr. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ortopedia, röntgen, aztán jóga és kettlebell. Nekem bejött. Csontkovácshoz is elmehetsz, de annak az ára (legalább is felém) majdnem egyhavi kettlebell edzés. A Pavel féle Strongfirst edzésmódszer szerinti edzéseket keresd, ne a fitneszesített verziót!
2014. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!