Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy drogteszt költsége mennyi?...

Egy drogteszt költsége mennyi? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Az történt,hogy tegnap délután megállított az utcán 2 rendőr (minden ok nélkül),és mondták,hogy pakoljam ki a táskámat,zsebeimet,stb. Én persze gyanútlanul el is kezdtem kirámolni,csak aztán a gond ott kezdődött,hogy a táskám teli volt fóliával,ők pedig egyből azt hitték,hogy füvet tartottam bennük,és nem hitték el,hogy nem.Innentől kezdve kb. úgy beszéltek velem,mint egy utolsó drogossal (pl. hogy mekkora csicska vagyok,még normális anyagot sem tudok venni,stb. ),és azzal zaklattak,hogy mondjak nekik neveket.Én egyetlen dílert ismerek,őt is csak hallomásból,őt meg is említettem,utána azzal fenyegettek,hogy mondjak még több nevet,vagy elmondják neki,hogy én nyomtam fel (ez pl. mennyire jogos?).Aztán úgy engedtek el,hogy hetente meg fognak keresni,és vagy mondom nekik az újabb neveket,vagy elvisznek drogtesztre.Igazából nem a teszttől félek,egyáltalán nem drogozok,csak azt mondták,hogy 100 ezer forint a költsége,amit akkor is a nyakamba varrnak,ha negatív lesz.Ebből mi igaz? Csak mert úgy gondoltam önként elvállalom,mert ki akarok maradni az egészből.Egyrészt nem hagyná a lelkiismeretem,hogy olyan embereket nyomjak fel,tegyem tönkre az életüket,akik nekem soha semmit nem ártottak,másrészt pedig minél többet köpök,annál nagyobb a valószínűsége,hogy kiderül,hogy én voltam.Tényleg ilyen drága lenne egy ilyen teszt? Én nem akarom,hogy hetente b*sztassanak,szóval mindenképp meg akarom csináltatni.
2014. febr. 20. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Édes kisszívem! Téged valószínűleg két hülyegyerek ugratott be, akik a farsangi ruhakölcsönzőből vették az egyenruhájukat! Arra ment ki az egész, hogy ha pénz lett volna nálad, akkor azt valamiféle "büntetés" címén elvették volna tőled! Ne legyél már ennyire kis naív, ilyen nyámnyila! Most pedig szólj apukádnak, vagy anyukádnak, fogd kézen valamelyiküket és menjetek be az IGAZI rendőrségre, feljelenteni ezt a két hülyegyereket, akik nagyon alaposan megszívattak téged...
2014. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

(5 paraméterre: 3200 Ft.)


[link]

(12 paraméterre: 10 000 Ft.)


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__1254895-a..

#14. válasz 2013-06-09 07:08

egyébként ha "bevinnének is drogtesztre" (ha fiatal korú vagy ezt csak a szüleid jelenlétében tehetik meg!) és negatív lesz a teszt eredménye (nem mutat ki semmilyen drogot) NEKED egy fillért sem kell érte fizetni! (az árát majd bevasalják azon a hatóságon aki oda ráncigált!)

egyébként egy sima vizelet mintát kell adnod....

2014. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

miért lett volna két egyenruhás hülyegyerek?

Ezekből a korrupt patkányokból kinézem.

Amúgy nyugodtan feljelenthetnéd mindkettőt!:D

2014. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!