Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok e még nőni?

Fogok e még nőni?

Figyelt kérdés
Most leszek 15 éves és most vagyok 173cm. Cipő méretem 43-44. Súlyom 62-63kg. Aggaszt ez a magasság kérdés ,mert biológiai szüleimet már túl nőttem,apát 10 ,anyát pedig 20 cm-el,és az egész családban sem tudok senkit akit lenne 180,és hiába mondja bárki,a velem egy magas felnőtteket lealacsonyozzák,vagy még le is dugózzák. Tudom hogy korom alapján még nőnöm kéne,de mivel szüleimet is már ennyivel túl nőttem,és a talpam is ekkora. Táplálkozásommal szerintem semmi baj,gyors kaját nem igazán eszek,vega se vagyok,hájas dolgokat nem igazán szeretem,alvással van egy kis gon,hétköznapokon 8 óra körüli alvásnál többet nem tudok produkálni és most kezdtem el uszodába járni. Egy pár kérdést már ide fel tettem,de még ilyenkor is ezen pattog az agyam, városba bemegyek és ott viszonyítom magam jött-mentekhez,meg az ellenkező nemet nézem,hogy például kihez lennék elég magas. Koromhoz képest nem tartom magam alacsonynak,de viszont én szüleimet alacsonynak találom az átlaghoz képest,ezért gondolom azt hogy mások átlagos magasságú szülőkkel átlagos magasságúak leszznek(ami szerintem akkora lesz 180 is) én átlagon aluli szülőkkel átlagon aluli magasságot fogok elérni.

2014. febr. 21. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányok 17, fiúk 18 éves korukig nőnek.
2014. febr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? Sok lány azután már nem nö ha megjön az elsö menstruációja, de van aki igen én pl nem nöttem 160 cm avgyok, nincs is ezzel bajom, egyik barátnőm akinek a szülei is magasak és ö is 183 cm lett, ö 19 éves koráig nött (utálja is hogy ekkora). A fiúk sokszor akár 20-21 éves korukig nönek. Sok pasi nem több 170cm-nél, de tény hoyg az átlag180 cm körül van. Az egy dolog a szüleid mekkorák, fontos az is nagyszüleid mekkorák voltak. Aposóm 178cm volt fiatalkorában, szülei viszont magasak a férjem és a sógorom is 185 cm magasak kb. Egyértelműen a nagyszülőktöl örökölték. Anyósom 158cm volt fiatalon.
2014. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ők a szüleimmel egy magasak. Fiú vagyok.
2014. febr. 21. 11:46
 4/5 anonim válasza:
Én pont nemrég vettem észre magamon, hogy nőttem, eddig kb 181-2 cm lehettem, most nőttem kb 3-4 cm-t. Igazából a családon belül mindenkit lehagytam. Ha jól emlékszem nagyapám volt a családban 185 cm körül.Amúgy 20 éves vagyok, szóval ezt nem igazán lehet megállapítani szerintem, hogy meddig nősz. De ne stresszelj az ilyeneken, változtatni nem tudsz rajta !
2014. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én már negyedikesen 160 centi voltam xd
2014. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!