Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdhetek egy ilyen...

Mit kezdhetek egy ilyen anyajeggyel?

Figyelt kérdés

Van egy nagy (kb.3-4 centi átmérőjű, lapos, szóval nem dudorodik) anyajegy hátul a bal combomon felül. Nagyon zavar, hogy ott éktelenkedik, és szégyenlem is, ezért, nyáron ha utcára megyek rövidnadrágot nem is merek felvenni, csak itthon az udvaron. Ha át kell öltöznöm mások előtt, akkor is igyekszem úgy fordulni, hogy ne látszódjon.

Mit csinálhatok vele? Leoperáltathatom, vagy az veszélyes? Rajtam kívül más is van, aki ilyennel küszködik?


2009. dec. 10. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Van több olyan ismerősöm, akikren probléma miatt eltávolítottak ugyanilyen jellegű anyajegyet: lapos, nagy átmérőjűt. Hát ne tudd meg, milyen ocsmány helye marad....az egyiknek a hátán volt, elkaparta véletlenül, na neki csináltak egy bazi nagy kráter a bőrén, a másiknak meg a fenekénél vol, az meg olyan lett, mint egy ronda vastag cipzár,(ügye összehúzták, vagy varrták valahogy) Szóval sokkal rondább lett mind2, mint maga az anyajegy volt. De nekik nem volt más választásuk, le kellett vetetni. Ha mégis annyira zavar, akkor csak valami esztétikai sebészettel foglalkozó magáncentrumban, a legmodernebb eljárással, meg minden...mert egyéb helyen le se veszik azért mert zavar, másrészt ált. nem az esztétika az elsőszámú szempont ...
2009. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is a bal combomon van felül egy ekkora anyajegy ;)

Engem sosem zavart és nem foglalkozom vele. Ne szégyelld nem tudzs vele mit tenni.

2009. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!