Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogyha 15...

Szerintetek baj, hogyha 15 évesen berúgtam?

Figyelt kérdés
Iskolai táborban eléggé kiütöttem magam, nagyon nem tetszett, de a szüleim hihetetlenül mérgesek. A tanár nem is szeretne,de a szüleim iskolai tárgyalást akarnak belőle. Elvették szinte minden cuccom(telefon, számítógép,stb.). Szerintetek jogosan?

2014. febr. 22. 21:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ja és még azt mondták hogy soha többet nem engednek el iskolai programra
2014. febr. 22. 22:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Szüleid még nem ittak be soha? Kérdezd már meg tőlük! Én felnőtt fejjel nem szeretem az alkoholt egyáltalán, de a gimnáziumi évekről tudnék mesélni...már amennyire emlékszem. :)
2014. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sok álszent... Én is berúgtam 15 évesen az erdei táborban, azóta sem lettem alkoholista vagy bűnöző.


43F

2014. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó.. miért lennénk álszentek? Az nem fordult meg a kis buksidban hogy nem mindenki rúgott be gyerekként? Sőt, van aki még sosem ivott?
2014. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tényleg egy nagy rakás álszent van itt, elképesztő...


Nagyon kevés kivétellel mindenki átesik egy-egy ilyenen kamaszkorában. Lefogadom, hogy a szentéletű hozzászólük 90%-a is...


Az nem normális, ha valaki hetente vagy akár havonta jár az eszméletlenségig beb*szni, de a kérdezőnek ez volt az első alkalom, és szerintem azóta nagyon normálisan áll hozzá, úgyhogy nem kell mindjárt züllést kiáltani.


Az meg, aki "soha nem ivott", valamilyen szempontból nem volt normális kamasz. A szülei elnyomták, vagy extrém vallásos módon nevelték, vagy egyszerűen nem voltak barátai, vagy más hasonló. Kamaszkorban ugyanis normális, hogy az ember próbálgatja a határokat. Ha jól nevelték, akkor nem próbálgatja őket _sokáig_.


Igenis egy-két ilyen esemény belefér. Én édesanyámmal kóstoltam meg először a bort, mert azt mondta, hogy úgyis kipróbálom egyszer, hát akkor legyen úgy, hogy legalább ő is látja. Többek között ennek a toleráns hozzáállásának köszönhetem, hogy nálam rettentő ritkák voltak az ilyen bulik. Egész életemben összesen 2-szer voltam részeg, meg pár becsípés, és most már évek óta nem is iszom, mert nincs miért. Nem érzem, hogy ez kéne a boldogságomhoz. Most vagyok lassan 30.

2014. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyszer keszitettem egy kutatast. 200 emberbol egyetlen vallotta azt h nem iszik, tehat absztinens. O is probalta mar. Szoval olyat h valaki nem ivott meg, nem hallottam.


Minden ismerosom a gimi elejen rugott be eloszor. Nem tom hol elnek szuleid, de nem irigyellek. :)

2014. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Annyira álszentek... A tanár hajlandó lett volna tartani a hátát de a szüleim direkt kérték hogy ne, nekem meg azt hazudják, hogy a tanár akarta így. Ja és a gépet ők használják... Szóval az az ügy is erre ment ki.
2014. febr. 28. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!