Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogyha 15...

Szerintetek baj, hogyha 15 évesen berúgtam?

Figyelt kérdés
Iskolai táborban eléggé kiütöttem magam, nagyon nem tetszett, de a szüleim hihetetlenül mérgesek. A tanár nem is szeretne,de a szüleim iskolai tárgyalást akarnak belőle. Elvették szinte minden cuccom(telefon, számítógép,stb.). Szerintetek jogosan?

2014. febr. 22. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Kamaszkorban egy-egy ilyen esemény normális - az más kérdés, hogy saját magad, a saját igényességed nyomán kell hogy megérezd, hogy a földig beb****ni nem menő és nem valami igényes dolog. De furcsa kamasz lennél, ha egyszer-egyszer nem történne veled ilyen. :) Az meg, hogy a telefont meg a számítógépet elveszik... ... ...
2014. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Baj. Jogosan vették el. Viszont ezt az iskolai tárgyalást nem értem...
2014. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen, elég baj. Legalább nemn a suli idő alatt tetted volna!!!!
2014. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen, teljesen jogosan vették el és remélem bulizni se fognak elengedni amyg nagykorú nem leszel. Felelőtlen kis gyerek vagy még.
2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Szólj a szüleidnek, hogy kamasz vagy és erről nem a suli tehet! Ha nem kiránduláson, akkor házibuliban rúgsz be. Nem bűntetni kéne, max elbeszélgetni, hogy tudd, hol a határ.
2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

nem. mindenki tulesik rajta általában...1. ivászatom nekem is akkor volt csak egy titkos házibuliban. rettentöen leittam magam hisz nem volt tapasztalatom, utána két évig nem birtam ránézni a piára. és azota sem tudok sokat inni de nem is akarok:)


nem épp elönyös h sulis programon tetted meg:/

2014. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Ugyan már, mi köze van a telefonnak meg a számítógépnek ahhoz, hogy berúgott? Ez a kőkor, ha tényleg erre az a megoldás, hogy vegyük el, ami a gyereknek örömet okoz, ahelyett, hogy elbeszélgetnének vele, és értelmesen együtt eljutnának odáig, hogy viselje a felelősséget azért, amit tett, és ne csináljon többet ilyet.


Kérdező, szerintem a telefon és a számítógép ügyében beszélj a szüleiddel, mondd el, hogy nem tetszett, megbántad, és nem csinálsz többet ilyet. Nem tudom, hogy lehet-e értelmesen beszélni a szüleiddel... ez a reakciójuk finoman szólva elég furcsa, de azért én megpróbálnám.

2014. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondom, nem tetszett az állapot, és azt gondolom, hogy soha többet nem fogok idáig jutni. De meg se hallgatnak.
2014. febr. 22. 21:16
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Megérdemelted... Csak az szeg szabályt akit rajtakapnak. Mindannyiunk ivott a középiskolás kirándulásokon, táborokon, és a legjobb esték voltak. Te meg itt lebuksz...
2014. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Kis csipszarrrr vagy bazzeeggg.. BAZZZZEGGGGG
2014. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!