Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régen is ezt mondták? Én nem...

Régen is ezt mondták? Én nem emlékszem rá!

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél olvasom ha 14-15-16 éves lányoknak egy évig nem jön meg előtte pedig megvolt a mensijük az nem baj.

Én nem emlékszem,hogy nekem annak idején ilyet mondtak volna.Mondjuk nem is volt bajom vele sosem,15 évesen megjött és azóta minden hónapban.Lehet azért nem hallottam én annak idején erről mert probléma mentes volt nálam minden?

30/N


2014. febr. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én inkább fél évről tudok. A fél év még rendben van, de egy év az már inkább aggasztó, olyan esetben én is mindig azt tanácsolom, hogy menjenek nőgyógyászhoz. Amúgy nem mensijük, hanem menzeszük/mestruációjuk.
2014. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmmm anélkül nem tudtál volna válaszolni,hogy a végén ne köss valamibe bele?

Nem mindegy minek írom?Így is megértetted te is,gondolom más is megérti majd ha akarja.

És nem az én véleményem az,hogy egy év hanem az itt válaszolók nagy részének.


Látom ez egy ilyen nap ma,hogy mindenki talál valami hibát mindenkiben! :-D

2014. febr. 24. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg fél év a maximum ami 2 menstruáció között lehet serdülőkorban.
2014. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van abban is, hogy 30 évesen (ha igaz) ne 'hülyegyerek' szlenget használj már...
2014. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!