Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj mindig a fejem? . _.

Seres Timon kérdése:

Miért fáj mindig a fejem? . _.

Figyelt kérdés

Múlthéten elkezdett fájni a fejem délután és azóta minden nap reggel és délután nagyon fáj a fejem. tanulni fejfájással nagyon szörnyű és emiatt kicsit le is rontottam ezen és az múlt héten :/

A látásommal semmi probléma, távolra és közelre is rendesen látok, én ülök osztályban leghátul és mindent tökéletesen elolvasok

Mi lehet a baj? Próbálok gyógyszert szedni, valamilyen fájdalom csillapítót, pl Algopyrint vagy Algoflex-et (így hirtelen nem ugrik be melyiket) de semmit sem hatnak :/

Valaki ha tud valamit, hogy miért lehet ez az írjon nekem kérem :)

(16/F)



2014. febr. 25. 19:06
 1/8 anonim válasza:
sok oka lehet, alszol eleget? Ha keveset alszol, sokat olvasol/tanulsz/gépezel ezek kihatnak egymásra. Nem feltétlenül kell az hogy rossz legyen a szemed. Ha fáradt nagyon akkor is produkálhat ilyen tüneteket. Mivel a szem probléma esetén fejfájással jelez a szervezetnek hogy probléma ütötte fel a fejét.
2014. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyi folyadékot iszol egy nap?
2014. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem ha keveset iszok vagy eszek akkor elkezd fájni a fejem. Keveset nem szoktam inni, maximum egy kicsit kevesebbet néha mint kellene, de inni szoktam rendesen. Az alvás fura, elég kevés időm van tanulni, hisz sokat kell és én 5 fele bírok neki állni, így 10 vagy 11kor fekszek, természetesen nem csak tanulok, hanem 8-9órakkot képezek. A kelés kb 6-kor van.
2014. febr. 25. 19:17
 4/8 A kérdező kommentje:

A folyadék nálam kb másfél liter naponta, lehet akkor az a probléma mégis? :/

Az a baj, hogy egy időben nagyon figyeltem erre, de mostanság nem figyelek erre oda

2014. febr. 25. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyál többet. Nekem évekig fájt a fejem, mire valaki végre rákérdezett, mennyi folyadékot fogyasztok? :) aztán gyorsan elmúlt.
2014. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, örülök, hogy ilyen gyorsan bírtatok segíteni :)

Mostantól megint elkezdek figyelni arra, hogy mennyit iszok ^^

2014. febr. 25. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Gyógyulj hamar! :)
2014. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismét köszi, remélem holnaptól a tanulás jobban fog sikerülni ^^
2014. febr. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!