Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fejem hátul...

Maka1234 kérdése:

Nagyon fáj a fejem hátul mitől van ez?

Figyelt kérdés

Hali!

17 éves vagyok kb 180cm 65 kilo, egy 1 hónapja kondizok ha ez számít valamit.., az történt, hogy egyik tesi órán csak ugy megprobáltam egy elég nagy súlyt többször kinyomni (versenyeztünk) amikor felkeltem egyszerűen leirhatatlanul elkezdett fájni hátul az a fejem , mintha valami belülről nyomta volna.. olvastam ilyet hogy megfazas de mindig sapkát sálat hordok, modjuk majdnem kopasz vagyok.. aztán fél óra mulva már nem annyira fájt aztán hazajöttem és mivel ma pihenőnap van (kondi) mondom azárt egy pár fekvőt csinálok.. felálltam és megint alig birtam megmaradni annyira fájt.. ezért irok ide ha tudtok segiteni irjatok mert kicsit megvagyok ijedve :( köszi! :)


2014. febr. 6. 16:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!