Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is szokott néha fájni...

Másnak is szokott néha fájni a bőre?

Figyelt kérdés

Olyan égő fájó érzés,olyan mintha zsibbadna,de minden ok nélkül(legalábbis nem tudom az okát).

Hol itt,hol ott,most épen z egész hátamon fáj a bőröm,ahogy mozgok nagyon rossz,és hozzá sem lehet érni.

Tudja valaki miről beszélek?Mitől van ez?


2009. dec. 11. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,nekem is szokott, kivan száradva,mégpedig nagyon,minden nap 2x kend vmi extra száraz bőrre való testápolóval.
2009. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem idegrendszeri betegseged ven,vizsgaltatsd meg magad mielobb orvossal!!!!ez lehet neuralgia is nekem egyszer az volt az egesz karomon, 3 nap gyogyszerezessel elmult egy es fel eve volt azota egyszer sem jott elo.milgammat szedtem ra.21/L
2009. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor szokott, amikor lázas vagyok.
2009. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen,úgy gondolom mint amikor lázas az ember,nem amikor kiszárad.De nekem akkor is fáj néha ha nem vagyok lázas.Annyira rossz,nem tudom mitől van.
2009. dec. 11. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!