Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem miért nem állította ki...

Nekem miért nem állította ki a háziorvos az egészségügyi alkalmassági könyvet?

Figyelt kérdés

Voltam a háziorvosnál és elküldött azzal, hogy ő nem állíthat ki ilyet és mondta, hogy menjek el a körzeti kórházba (vidéken lakom). Iskolába kell, tehát nem munka alkalmassági csak annyi, hogy kb. igazolja nem vagyok fertőző pedig.

Itt is olvastam, illetve beszéltem az osztálytársaimmal és mindegyiknek egyszerűen kiadta a háziorvos. Enyém mire fel csinálta ezt vagy nem értem?


2014. febr. 26. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

meg kell adnia ezt, és szoktak is, teljesen bevett gyakorlat.

hát akkor a tied vagy extra kötözködő vagy csak várta a lóvét (enyém is ilyen, amíg nem adsz neki borítékot, addig mindennek megmagyarázza az ellenkezőjét).


Ha sehogy se megy, keresd meg a betegjogi képviselőt, és ő akkor hivatalosan megkeresi, hogy mégis mi a tököm van ... jobbat nem tudok.

2014. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmentem szakorvoshoz az is elküldött, hogy kell még egy tucat egyéb papír, illetve, hogy vissza kell mennem háziorvoshoz aki kiállít valamilyen papírt az eddigi betegségeimről. Kapják be, nem megyek sehova vagy a sarkamra járnak, ha kell nekik valami. Egész délelőttöm utazással telt, azért, hogy ezt elmondja.
2014. febr. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!