Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én 6 éve kigyógyultam a...

Én 6 éve kigyógyultam a pánikbetegségből, akkor csak frontinnal kezeltek, most egy hete újra pánikrohamom volt, kaptam rá cipralexet, ma vettem be az elsőt belőle és nagyon rosszul vagyok tőle, zsibbad mindenem meg nagyon szorongok. Nomrális ez?

Figyelt kérdés
De a pánikroham és a mai cipralex között semmi bajom nem. Vagy abba kellene hagynom és csak frontin szedni mint régen?

2014. febr. 26. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
NE szedj be semmi mást, hanem SÜRGÖSEN menj vissza az orvoshoz vagy az ügyeletre, mert nem mindenki birja ezt a gyógyszert, és akár életveszélyben is lehetsz. FELTÉTLEN MOST fordulj orvoshoz, mielött késö!!!!
2014. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mások máshol azt irják hogy ez 1-2 hétig normális mert felerősíítí a tüneteket!!! De én holnaptól biztos be nem szedem!! maradok csak a frontinnál, az már bevállt!!!
2014. febr. 26. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát csak frontinnal biztos nem fogsz kigyógyulni a pánikbetegségből. Mondjuk antidepresszánssal is csak 80%-osra (az elhagyása után, addig 100% is lehet)
2014. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!