Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetesen rossz szajszagom...

Rettenetesen rossz szajszagom van. Csak azt nem tudom mitol?!

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az a problemam, hogy egyfolytaban rossz a szajszagom, barmit teszek ellene. Az alap dolog, hogy fogat mosok minden reggel, mostmar a szajvizet is rendszeresitettem, de volt mar olyan hogy szajvizes oblogetes utan kb. ot perccel jeleztek hogy nem okes... pedig tobbet igazan nem tudok ellene tenni :S tonnanyi ragot bevettem az sem segit... megis akkor mi lehet a problema ???

2014. febr. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy refluxod van?
2014. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd át a fogaid ha találsz olyat amin terjedelmesebb a szuvasodás akkor lehet meg is van az ok, bár elmondásod alapján ennyi subickolás után még egy félig elrohadt foggal is 1 órára ki lehet húzni szag nélkül.

Arra tippelnék hogy rosszul zár a gyomorszáj.

2014. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emesztorendszernek a tunete, ez lehet a rossz emesztes, tulteng a sav, tul lassan halad at a taplalek a gyomron es a beleken. VEgezz el egy tisztito kurat, keruld a hust, nehezen emesztheto eteleket es zoldsegeket fogyasszal, mellette gyogyteakat, vizet. Par nap utan mar tapasztalni fogod a valtozast! A zoldsegekbol lehet frisslet, ezt ehgyomorra fogyasztani, ha ez nincs, akkor gyogytea, csalan, koromvirag, gyermeklancfu stb. de fontos, hogy ehgyomorra fogyaszd el! Napkozben szinten lehet tobb cseszevel ebbol fogyasztani.
2014. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és emellett amit az előttem szóló leírt, nézess egy vércukorszintet de nagyon gyorsan! cukorbetegeknek van nagyon jellegzetes szájszaguk... (gyógyszertárba is van ahol meg tudják neked nézni, de szerintem a háziorvos is meg tudja mérni) esetleg nem iszol mostanában sokat? és nem pisilsz sokat? mert az is a cukorbetegség tünete még... a többit az előttem szólók leírták :) emésztési zavar, szájban valami probléma stb.. :)

[link]


olvasd el a legvégét is :)

2014. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!