Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kimutatható még a fű?

EMcon kérdése:

Kimutatható még a fű?

Figyelt kérdés
AK-47 t szívtam ezelőtt 7 hete. Próbáltam sokat inni napi 1,5 liter tea és 1-1,5 l víz. Kiürülhetett már a szervezetemből. Napi 3-4 néha még 5 pisi is volt

2014. febr. 28. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérből kimutatható még. De ha vizeletmintát kérnek, vért vesznek tőled nem fogják tesztelni rá. Kifejezetten ha drogot keresnek, akkor is vérből fogják. (Ha betegség, véradás stb miatt félsz, nem fogják nézni.

Ha balesetet okoztál és elrendelték a tesztet drogra, akkor le fogsz bukni és bukjál is le.)

2014. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cli_hlt ***** válasza:
7 hét az sok, nagy valószínűséggel kiürült.
2014. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ak27 válasza:
7 hét elteltével igencsak kiürül szerintem
2014. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30 nap alatt kiürül probálkozás nélkül. Igyál sok folyadékot,vagy ha nagyon gáz,lehet online detox mixeket rendelni,amik 2 hét alatt kiürítenek. De te már amúgy is tiszta leszel.
2014. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!